Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN BELEDİYESİ İFTARLARI BAŞLADI

...

Okunma: 3096

01.06.2017 14:29

bartın belediyesi, bartın belediye başkanı cemal akın, bartın belediyesi iftar, bartın belediyesi sosyal tesisler
Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın tarafından her yıl düzenlenerek geleneksel hale dönüştürülen Ramazan iftarları başladı. Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenen ilk iftar programına belediye çalışanları ve basın mensupları katıldı.

 

Her yıl düzenlenerek geleneksel bir boyut kazanan ve bu yıl 11 akşam boyunca devam edecek olan Bartın Belediyesi Ramazan iftarlarının ilki Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleşti. İlk iftar programının konukları ise Belediye Meclis Üyeleri, belediye çalışanları ve basın mensupları oldu.

 

Bartın Belediyesi tarafından Ramazan ayında Bartın’daki meslek odaları, sivil toplum kuruluşları, vatandaşlar ve öğrencilere iftar veren Bartın Belediyesi içinde bulunduğumuz Ramazan ayında 11 iftar programı düzenleyecek.

 

AK Partili ve CHP’Li Meclis Üyeleri de katıldı

 

Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenen Ramazan ayının ilk iftar programına Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, belediye çalışanları ve basın mensupları katıldı. İftar programına AK Partili ve CHP’li Belediye Meclis Üyeleri de katılım sağladı.

 

Dualar eşliğinde oruçlar açıldı

 

Başkan Akın iftar programına katılan tüm davetlileri sosyal tesisler binası girişinde karşıladı ve iftar saatinin yaklaşmasıyla beraber salona geçti. Salonun neredeyse tamamını dolduran davetliler okunan ezanın ardından dualar eşliğinde oruçlarını açtı.

 

360 aileye aş, 3 bin aileye gıda yardımı

 

Başkan Akın iftar programında yaptığı konuşmada bu yıl Ramazan ayı içerisinde Belediye Aşevinin 360 ailenin kapılarına kadar iftar ve sahur yemeği götürdüğünü ifade ederken 3 bin aileye de gıda yardımı yaptıklarını kaydetti.

 

11 akşam devam edecek

 

İftar programlarının 11 akşam boyunca devam edeceğini de sözlerine ekleyen Başkan Akın, “Her yıl düzenlediğimiz geleneksel hale getirilen iftar programlarımızın bugün ilkini gerçekleştiriyoruz. Programımıza hoş geldiniz. 11 akşam devam edecek inşallah. İlk programımızda Belediye Meclis Üyelerimizi, belediye personelimizi ve basın mensuplarımızı ağırlıyoruz. Tabii siz burada iftar açarken dışarı bahçemizde de 400’e yakın üniversiteli arkadaşımız iftar açıyor. Bu yıl 360 aileye 1400 kişinin yemeklerini evlerine bırakıyoruz. Yine 3 bin kişiye de gıda yardımı yapıyoruz” Dedi.

 

Hizmetlerde tüm arkadaşlarımızın emeği var

 

Ramazan ayının bereket ayı olduğunu ifade ederek konuşmasını sürdüren Başkan Akın, “Bu bir Ramazan ayı bereket. Bu bereket hepimizin üzerine olsun. Belediye Meclisi arkadaşlarımıza ve personelimize teşekkür ediyorum. Yapılan hizmetlerde tüm arkadaşlarımızın emeği var. Bu emeklerinizden dolayı Allah hepinizden razı olsun. Programımıza katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum.” Dedi.

 

Basın mensuplarıyla sohbet

 

İftar programının sonrasında basın mensuplarıyla da sohbette bulunan Başkan Akın belediye çalışmaları ve projelerine ilişkin bilgiler vererek şehrin 30 ayrı noktasında çeşitli çalışmalar yürüttüklerini ifade etti.

Etiketler: bartın belediyesi, bartın belediye başkanı cemal akın, bartın belediyesi iftar, bartın belediyesi sosyal tesisler
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06617
0.066512020-05-25 19:56:45