Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN BU OLAYI KONUŞUYOR HABERİNE TEKZİP

"BARTIN BU OLAYI KONUŞUYOR" haberiyle ilgili Abdurrahman Baysoy tarafından TEKZİP gönderildi

Okunma: 533

03.05.2019 18:39

Facebook'ta Paylaş

"BARTIN BU OLAYI KONUŞUYOR" haberiyle ilgili Abdurrahman Baysoy tarafından TEKZİP gönderildi .

02 MAYIS 2019 tarihinde www.bartintv.com.tr yayınlanan, Atv isimli ulusal uydu kanalının ana haber bülteninde yayınlanan “mal tartışmasında, silahlı kavga” başlıklı özel haberden alıntılanarak yayınlanan "BARTIN BU OLAYI KONUŞUYOR" başlıklı haberimizle ilgili haberde adı geçen Abdurrahman Baysoy tarafından haber merkezimize bir TEKZİP Metni gönderildi.


"BARTIN BU OLAYI KONUŞUYOR" haberiyle ilgili Abdurrahman Baysoy tarafından gönderilen açıklama şöyle:

02 MAYIS 2019 tarihinde Atv isimli ulusal uydu kanalı kaynak gösterilerek www.bartintv.com.tr isimli internet sitesinde yayınlanan "BARTIN BU OLAYI KONUŞUYOR" başlıklı haberin gerçeği yansıtmadığı, Otelin mülkiyetinin ve tüm halklarının kendisine ait olduğunu, kendi mülkiyeti olan işyerine alınmadığını ve sonrasında tartışma çıktığını. Orada bulunan şahıs ile önce laf tartışmasına girdiklerini sonrasında ise karşılıklı yumruklaşma şeklinde kavga ettiklerini. Haberde bahsi geçen silahın kendisine ait olmadığını kavga esnasında karşı tarafın belinden düştüğünü ve kendisini korumak amaçlı silaha el koyduğunu, olay sonrasında adrese polis çağırdığını ve kendi mülkiyetine alınmadığını ve sözlü ve fiziksel saldırıya uğradığını, karşı taraftan şikayetçi olduğunu belirtmiştir. Kendisinin bartında Vali Tevfik Başakar isimli Ortaokulunda öğretmenlik yaptığını ve haber nedeniyle mağdur olduğunu. Milli eğitim bakanlığı tarafından Hakkında herhangi bir yasal ve idari soruşturma açılmadığını belirtmiştir. Haberde konu olan silahın kesinlikle kendisine ait olmadığını, tartışma sırasında karşı tarafın belinden düşen silahı kendini korumak amaçlı aldığını vurgulamıştır.

Kendi mülkiyeti olan mekanı cebren ve zoraki ele geçiren şahıslar savcılık talimatı ile polis tarafından otelden uzaklaştırılmış olup haklarında yasal işlemin başlatıldığını vurgulamıştır.

Ayrıca Görevinin başında olduğunu ve öğretmenlik gibi kutsal bir mesleği ilk günkü aşk ve heyecanla sürdürdüğünü belirtmiştir.

Haberde asıl mağdurun kendisi olduğunu Bu itibarla, öncelikle haberinizin şahsıma yaşattığı mesleki ve psikolojik mağduriyetin giderilmesine katkı sağlayacağını umduğumuzdan internet sitenizde bu metnin yayınlanmasını talep ediyoruz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur."  denildi

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.07386
0.074272019-05-21 02:20:46