Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN'DA ŞOK OLAY

Otomobilin tüm camlarını kırıp lastiklerini patlattılar...

Okunma: 8749

22.03.2018 18:07

araç, saldırı, cumhuriyet mahallesi, kavallar caddesi, bartın, bartın araç saldırı, bartın haber, haber bartın, bartın tv, bartın haberleri, bartın televizyonu
Facebook'ta Paylaş

Bartın Cumhuriyet Mahallesi Kavallar Caddesinde meydana gelen olayda kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce N.S.’ye ait otomobile saldırı gerçekleşti.
 
 
Araç sahibi N.S.’nin ikamet ettiği sitenin açık otoparkında park halinde duran otomobile gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce gerçekleşen saldırıda otomobilin tüm camları ve aynaları kırıldı.
 
 
Camlarının ve aynalarının dışında boyası çizilen ve lastikleri de patlatılan otomobilini gören N.S. büyük şok yaşarken durumu emniyete bildirdi.
 
 
Emniyet ekiplerince araç üzerinde incelemeler yapılıp çevredeki kamera görüntüleri toplandı.
 
 
Otomobil sahibi N.S. sabah saatlerinde aracını gördüğünde büyük şok ve üzüntü yaşadığını ifade ederek yapılan saldırının kim ya da kimlerce gerçekleştirildiğinin bulunup gereken cezanın verilmesini istedi.
 
 
Aracında binlerce TL’lik zarar oluştuğunu ve bu zararı karşılayacak gücünün de olmadığını kaydeden N.S. gece saatlerinde yaşanan olayı gören ya da olay hakkında bilgisi olanların emniyete haber vererek kendisine ve emniyet ekiplerine yardımcı olunmasını istedi.
 
 

Etiketler: araç, saldırı, cumhuriyet mahallesi, kavallar caddesi, bartın, bartın araç saldırı, bartın haber, haber bartın, bartın tv, bartın haberleri, bartın televizyonu
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.94221
0.942642020-05-25 04:45:42