Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN'DAN DÖVİZ BOZDURMA KAMPANYALARI

İŞTE ESNAF VE İŞ ADAMLARININ BAŞLATTIĞI ÇEŞİTLİ KAMPANYALAR

Okunma: 11018

07.12.2016 15:32

Facebook'ta Paylaş

BARTIN’DAN "dövizini bozdur" kampanyaları

 

Dolar ve eurodaki artışa karşı Türk parasının değerlenmesi için atağa geçen esnaflar, dolarını bozdurup makbuzunu getiren vatandaşlar için çeşitli kampanyalar başlattı.

 

26 kasım sabahı Bartın Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın tarafından başlatılan dövizini bozdur ülkene sahip çık kampanyası tüm hızıyla devam ediyor.

 

Ercan Aydın 26 kasım sabahı sosyal medya hesabından paylaştığı yazı ve fotoğraflar ile vatandaşları dövizlerini bozdurup ülkesine sahip çıkmaları konusunda çağrıda bulunmuştu.

 

Ercan aydın’ın Belkide Türkiye'de ilk olan Paylaşımında “Tüm Vatanseverlere Günaydınlar, Hayırlı sabahlar diliyorum. Avrupa ülkelerinin ve Amerikanın ülkemiz üzerine oynadığı oyunlara karşı millet olarak, bu şerefsizlere karşı yapmamız gereken en büyük hamlenin, kimin elinde ne kadar Dolar ve Euro varsa derhal gidip bozdurup paralarını bir yatırıma dönüştürmeye davet ediyorum,15 Temmuz'da ki gibi Türk Milletinin neler yapabileceğini, Ekonomik olarak ta sapa sağlam dimdik ayakta kalacağını ve o pis emellerine ulaşmalarına asla izin vermeyeceğimizi, bu terör destekçilerine hep birlikte gösterelim, haydi Türkiye El ele ,Dolar ve Euro satmaya, Türk parası Almaya” şeklinde paylaşım yapmıştı.

 

Ardından Kozcağız’da esnaflık yapan Emin Isı Sistemleri sahibi Serkan Ölçek ise “EMİN ISIDAN MİLLET YARARINA DEV KAMPANYA 2000$ Bozdurmak Bunu Belge Mukabilinde Kanıtlamak Şartı İle Tüm Yeni Sistem Kuracak Müşterilerimize İster Nakit İster Vadeli Seçeneklerinde %10 İskonto Uygulanacaktır” şeklinde kampanya başlattı.

Doğuş Nakliyat sahibi Eşref ÖZTÜRK’te

“Büyük kampanya doğuş farkı işte burada. Büyük fırsat kış kampanyası başlamıştır. 1000 bin dolar veya 1000 bin euro bozdurulan taşımalarda %25 ücret alınmayacak. Yemekte bedava şaka değil arkadaşlar not.. Bozdurduğunuz paranın kaşeli fişini getirerek kampanya katılma hakkı kazanacaksınız” şeklinde destek verdi.

 

Ticari taksi sahibi Ferdi Akyer ise

“300 Dolar ve üstü para bozdurandan Taksi ücreti alınmayacaktır. Helali Hoş Olsun Her şey Vatan İçin” dedi ve destek verdi.

 

Çağdaş kebap ve köfte salonu sahibi Uğur Yolcuoğlu ise

“50 dolar bozdurup fişiyle gelene çağdaş kebap ve köfte salonunda gözlemede köfte ve ayran ikram” dedi.

Ulus dost ışık pastaneleri sahibi Cumhur Işık ise

“Kim 500 dolar bozdurduğuna dair dekont yada her hangi bir evrak gösterirse öğle yemeği ikramımızdır” dedi 

 

 

Yıldırım Yapı Emlak sahibi Murat Yıldırım ise

Dolarını bozdurup ev alandan komisyon ücreti almayacaklarını belirterek döviz bozdurma kampanyasına destek verdi.

 

Son olarak ise

Amasra Koru Evleri sahibi Mehmet Sevgin Çelebi ve Ali Ziver Çelebi 20 bin dolar veya euro bozdurup dekontu ile daire almaya gelirlerse daire fiyatlarında net %10 indirim yapacaklarını beyan ettiler.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06418
0.064622020-01-19 07:19:46