Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Bartın Elazığlılar Derneği üyeleri iftar yemeğinde buluştu

Başkan Akın Dernek Üyelerini Yalnız Bırakmadı

Okunma: 669

25.04.2022 12:45

Facebook'ta Paylaş

Bartın Elazığlılar Derneği üyeleri Bartın Belediyesi Sosyal tesisleri yan binasında düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Katılımın yoğun olduğu iftar yemeğine Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Elazığlılar Derneği Başkanı Lütfü Gencer, yönetim kurulu üyeleri, dernek üyeleri ve Bartın'da yaşayan çok sayıda Elazığlı vatandaş katıldı.

 

Bartın Elazığlılar Derneği (BARED) tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılım sağlayan Başkan Akın "Dernek Başkanı Lütfü Gençer ve Dernek Üyelerine misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyor, Ramazan-ı Şerif'in kardeşliğimizi ve sofralarımızı bereketlendirmesini dilerim" dedi.

Bartın Elazığlılar Derneği Başkanı Lütfü Gencer yaptığı açıklama dernek olarak Ramazan ayını birlik beraber içinde geçirmeyi, üyeler arasında kaynaşmayı sağlamayı hedeflediklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti; "Bugün Bartın Elazığlılar Derneği olarak iftarda hemşehrilerimizle bir araya geldik. 

Rahmetin bol olduğu bir ayda dostlukların pekişmesi adına bu iftar yemeğini düzenledik. Hemşehrilerimiz de yoğun bir katılım gösterdi. Bartın Elazığlılar Derneği olarak etkinliklerimize devam ediyoruz. Üyelerimizle haftalık olarak bir araya geliyoruz. İftar yemeği programımıza katılım sağlayarak bizleri onurlandıran Bartın Belediye Başkanı Sn. Cemal Akın ve Elazığlı Hemşehrilerimize teşekkürlerimizi sunuyorum" dedi.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.02206
0.02412024-06-15 14:54:59