Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN EMİTT FUARINDA YERİNİ ALIYOR

...

Okunma: 2151

16.01.2018 18:42

bartın, emitt, fuar, fuat dursun, bartın haber, haber bartın, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

 

 

Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, bu sene de rekor seviyede yerli ve yabancı profesyonel ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

 

Bu yıl 22’incisi düzenlenecek olan EMITT, ülke tanıtımına, turizm sektörünün gelişmesine fayda sağlarken ülkemizde tatil anlayışının, erken rezervasyon avantajlarının benimsenmesinde de etkin rol oynuyor.

 

Hem katılımcılar hem de tüketiciler için sektörde bir okul niteliği taşıyan EMITT, bu sene de tüm katılımcılar için değer yaratacak, birbirinden faydalı içerik ve iş birlikleri ile sektöre öncülük eden fuarın gözle görünen faydaları arasında yer alacak.

 

İlimizin tarihi turistik ve kültürel değerlerinin tanıtılacağı  fuar 25-28 Ocak 2018 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

 EMİTT  fuarına her yıl olduğu gibi bu yılda Bartın Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü organizasyonunda katılım sağlanacağını bildiren İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun maddi ve manevi katkılarından dolayı, Vali Nusret Dirim’e şükranlarını,  Amasra Kaymakamı ve Belediye Başkanlarına teşekkürlerini sundu.

 

Dursun, 25 Ocak 2018 Perşembe günü Saat 10.00 da açılacak olan fuara tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz dedi.

 

Etiketler: bartın, emitt, fuar, fuat dursun, bartın haber, haber bartın, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.15002
0.150412020-05-26 06:17:36