Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN GİAD’DAN EL BİRLİĞİ GÜÇ BİRLİĞİ PROGRAMI

...

Okunma: 2016

08.05.2018 14:27

bartın, giad, genç iş adamları, dernek, tso, egemen kemik, tso, bartın tso, tso başkanı,halil balık, el birliği, güç birliği
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Genç İş Adamları Derneği tarafından düzenlenen ‘El birliği, Güç birliği” temalı kahvaltı programının konukları Bartın TSO Başkanı Halil Balık ve TSO Yönetim Kurulu üyeleri oldu.

 

Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen Kemik ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘El birliği, Güç birliği” temalı kahvaltı programına geniş katılımla gerçekleşti.

 

Bartın TSO Başkanı Halil Balık ve TSO Yönetim Kurulunun geniş katılım sağladıkları programda konuşan Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen Kemik 13 Nisan seçimlerinin ardından yeni bir döneme başlayan TSO Başkanı Halil Balık ve TSO Yönetim Kuruluna hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Kemik: “Elbirliği içinde Bartın çok daha iyi yerlere gelecek’

 

Başkan Kemik kahvaltıda yaptığı açıklamada şu sözlere, “Bizim buradaki en önemli faktörümüz birlik ve beraberliğimizdir. Çünkü Sivil Toplum Kuruluşları, güçlendikçe ilimiz de güçlenecektir. İlimizin ve ülkemizin erken seçim döneminde istihdam ve gayri safi milli hasıla olarak katkılarımızı arttırmaya ve projeler üretmeye, Sivil Toplum Kuruluşu olarak da devletin işini kolaylaştırmaya yardımcı oluyoruz. Bununla ilgili 2-7 Mayıs tarihleri arasında KOSGEB ile birlikte bir girişimcilik kursu düzenleyerek 30 girişimci yeni arkadaşımıza toplam 2 periyotta oluşan bir kurs gerçekleştiriyoruz bununla beraber dernek üyelerimizden de bu kursumuza katılanlar var. Bu kursta bize yardımcı olan TSO Başkanımıza teşekkür ediyorum. Çünkü; TSO Konferans salonunu bir bedel göstermeden tahsis etmiştir. Bu bizim için güzel bir başlangıç. Bu birlikteliğimiz daim olsun.” dedi.

 

“Her zaman bir arada olacağız”

 

Taş üstüne taş koyan herkesin her zaman destekçisi olduklarını ifade ederek konuşmasını sürdüren Başkan Kemik, “Tekrardan TSO Başkanı ve TSO Yönetim kuruluna hayırlı olsun diyorum, gelen üyelerime de teşekkür ediyorum. Bartın’ın ekonomik bütçesine, kültürel değerlerine, istihdamına katkı sağlamaya ve bu birlikteliğin devamı için her zaman bir arada olacağız.” diye konuştu.

 

Balık: “Genç iş adamlarının fikirlerine ihtiyacımız var”

 

TSO Başkanı Halil Balık ise konuşmasında Bartın GİAD Başkanı Egemen Kemik ve yönetimine teşekkürlerini ileterek, “Bartınlı genç iş adamlarımızla birlikte olmaktan dolayı çok mutluyuz. Birlikten güç doğar, bu sözle hareket ederek güçlerimizi birleştirdiğimiz zaman, daha güzel işler yapacağımızın bilincindeyiz. Tüm siyasi görüş ve düşüncelerin birleştiği, tek bir amacın olduğu, Bartın’ın düşünüldüğü ve Bartın’ın geleceği bir topluluk. Bizler her zaman Bartın TSO olarak sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Genç iş adamlarının fikirlerine ihtiyacımız var. Her zaman sizlere kapımız acık. Bize düşen ne varsa her zaman biz bunu yapmaya karşılamaya hazırız. Tekrardan her şey için teşekkür ediyorum.” dedi.

 

El birliği, Güç Birliği temalı kahvaltı programı karşılıklı görüş alışverişi içerisinde sonlandı.

 

Etiketler: bartın, giad, genç iş adamları, dernek, tso, egemen kemik, tso, bartın tso, tso başkanı,halil balık, el birliği, güç birliği
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04431
0.044622020-02-25 13:39:43