Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN'IN KALBİ OLACAK...

İçerisinde yok yok...

Okunma: 8823

06.12.2017 20:59

bartın belediyesi, cemal akın, kaynarca, spor, kompleks, yaşam, park
Facebook'ta Paylaş

Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Belediyesi Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Parkı'nda devam eden çalışmaları inceledi.

 

31 Mayıs tarihinde temel atma töreni ile yapım çalışmalarına başlanan Bartın Belediyesi Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Parkı'nda spor alanlarının panel çit çalışmaları ve merdiven yapım çalışmaları tamamlandı. Çalışmaları inceleyen Başkan Cemal Akın, görevli personelden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

 

Bu Parkta Yok Yok

 

            Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Parkı hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Cemal Akın, “ Parkımız 20 bin metrekarelik bir alanı kapsıyor. İçerisinde  voleybol, basketbol, tenis sahası, buz pateni pisti, mini futbol sahası, mini golf sahası, 500 metrekare kafe, süs havuzu, bin metrekare çocuk oyun alanı, kondisyon aletleri yürüyüş yolları ve dinlenme alanları olacak “ dedi.   

 

Akın, “Yeşillendirme ve Ağaçlandırma İle İlgili Çalışmalar Yapacağız”

 

            Devam eden çalışmalar hakkında da bilgiler veren Belediye Başkanı Cemal Akın”   Kafeterya, İdari bina, spor alanları, anıt alanları ve yürüyüş yolları ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Spor alanlarının zeminlerin beton dökümleri yapılarak çevreleri panel çitler ile çevrildi.  Geçtiğimiz günlerde 1000 metrekarelik çocuk oyun parkının beton dökümünü gerçekleştirdik.  Havaların müsait olması ile çocuk parkının zeminini kauçuk malzemelerle düzenleyeceğiz Ayrıca ekiplerimiz bayrak direklerinin beton döküm çalışmalarının hazırlığına başladılar. Bütün çalışmaların tamamlanması ile birlikte yeşillendirme ve ağaçlandırma ile ilgili çalışmalar yapacağız. Bu parkımızın ihale bedeli KDV’si ile beraber 3 milyon 140 bin TL. 6 bin metrekarelik alanı Park Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğümüz birlikte yapıyor. Bununla beraber de ortalama 4,5 milyon TL’ye mal olacak.   Projemizin tamamlanması ile 7’den 70’ e herkese hitap eden çok güzel bir parkı ilimize kazandırmış olacağız. “ dedi.

Etiketler: bartın belediyesi, cemal akın, kaynarca, spor, kompleks, yaşam, park
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.17731
0.177742020-05-31 13:09:25