Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN'IN TEL KIRMASI TBMM'DE...

Bartınlı Kadınlar, TBMM’de Bankoğlu’nu Ziyaret Etti.

Okunma: 1287

15.11.2018 13:09

Facebook'ta Paylaş

Bartınlı Kadınlar, TBMM’de Bankoğlu’nu Ziyaret Etti.

 

Bartın CHP Milletvekili Avukat Aysu Bankoğlu ile bir grup Bartınlı kadın hemşehrisi, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde bir araya geldiler. 24 Haziran seçimlerinde CHP’yi ve Bankoğlu’nu destekleyen Bartınlı kadınlar, milletvekili seçilen Avukat Aysu Bankoğlu’nu TBMM’de ziyaret ettiler.

 

Ardından Bartın Milletvekili Bankoğlu’nun daveti üzerine CHP’nin grup toplantısına katılan kadınlar, öncelikle, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yöremizin otantik değerlerinden Bartın işi tel kırma bir Atatürk portresi hediye ettiler. Kılıçdaroğlu, Bartınlı kadınlara bu ince zevke sahip el emeği göz nuru hediyeleri için teşekkür etti. Devamında, Bartınlı kadınlar, Aysu Bankoğlu ile birlikte Türkiye’nin gündemindeki sorunların dile getirildiği CHP Grup Toplantısını izlediler.

 

Toplantının ardından Aysu Bankoğlu ile TBMM’de yemeğe katılan Bartınlı hemşehrilerimiz son olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Bartınlı kadınların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti şu ifadelerle dile getirdi:

 

“Seçim çalışmalarımız süresince hiçbir karşılık beklemeden partimizi destekleyen, aydınlık yarınlar için gönülden çalışan Bartınlı kadınlar, TBMM’ye ziyaretimize geldi. Bartın’ın meşhur el emeği tel kırma işi Atatürk portresini Grup Toplantımızda Genel Başkanımıza hediye ettiler. Kendilerine bir kez de buradan teşekkür ediyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu durumu gören, şehrimiz Bartın ve ülkemiz için tereddütsüz çalışan, beni ve Partimizi destekleyen bu gönüllü grubumuza hepimiz minnettarız.”

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

2.94233
2.942732020-06-03 04:10:01