Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN İSTANBUL'DA TANITILACAK

Karadeniz Festivalinde Bartın Günü...

Okunma: 6873

23.11.2017 16:59

festival, karadeniz festivali, istanbul, beylikdüzü, bartın günü
Facebook'ta Paylaş

BARTIN İSTANBUL’DA TANITILACAK

Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu öncülüğünde, “Karadenizi Yaşayın” sloganıyla gerçekleştirilen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen Karadeniz Festivalinde 26 Kasım Bartınlılar Günü olacak.

 

Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu öncülüğünde, ’Karadenizi Yaşayın’ sloganıyla gerçekleştirilen ve Bartın gününün de yer aldığı festival İstanbul Beylikdüzü Cumhuriyet Meydanı’nda başladı.

 

18 Kasım’da başlayan ve 26 Kasım’a kadar devam edecek festival kapsamında Beylikdüzü Cumhuriyet Meydanı metrobüs üst geçidinde düzenleniyor. Festivalde her gün Bartın standı da açılıyor. Bartın’a özgü yöresel ürünlerin ve Bartın görsellerinin yer aldığı stant büyük ilgi çekiyor.

 

“Karadenizi Yaşayın” sloganıyla Karadeniz illerinin kültürel, turistik ve ekonomik yönleri İstanbul halkına tanıtılan festivalde 26 Kasım Bartın Günü olarak gerçekleşecek.

 

Festivalde Karadenizli sanatçılar, siyasetçiler, bürokratlar, akademisyenler, sporcular, iş adamları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri de bir araya geliyor.

 

Bartın Dernekler Birliğinden yapılan açıklamada festival kapsamında 26 Kasım günü gerçekleşecek Bartın Gününe tüm Bartınlılar davet edildi.

Etiketler: festival, karadeniz festivali, istanbul, beylikdüzü, bartın günü
Okuyucu Yorumları

BarDerBir

23.11.2017

26 Kasım\'da tüm dostlarımızı hemşerilerimizi bekliyoruz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06506
0.065382020-05-28 17:30:39