Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN KARTALLARI BEŞİKTAŞLILAR GÜNÜNDE BULUŞTU...

BARTIN KARTALLARI BEŞİKTAŞLILAR GÜNÜNDE BULUŞTU.

Okunma: 449

28.03.2019 10:38

Facebook'ta Paylaş

Bartın Kartalları Beşiktaş taraftar grubunun düzenlediği Dünya Beşiktaşlılar Günü Balosu çok sayıda taraftarın yanı sıra Ankara, Karabük ve İstanbul'dan gelen misafirlerin katılımıyla Amasra Norhdoor Hotel'de yapıldı.

 

İlimizde ilki gerçekleştirilen kutlama gecesinde Beşiktaş’ın 116. Yılı coşkuyla kutlandı

 

Gecede Bartın Kartalları Beşiktaş Taraftar Grubu adına konuşan Şevket Bekar,  “Öncelikle geceye büyük emek veren  yönetim kuruluna ve başkan yardımcılarına teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Amacımız Bartın’da Beşiktaşlılığı yaymak, yaşamak ve yaşatmak. Beşiktaşlı olmak, ilkelerimizi oluşturan emeğe saygıdır. Beşiktaş'ımız için zaman ayıran, düşünce üreten, hizmet veren her bir siyah beyaz sevdalısının emeğine saygımızı göstermek, bizleri güçlü bağlarla birbirimize bağlarken bir yandan da, topluma örnek davranış modelimiz olmaya devam edecektir. Topluma örnek olan kültürümüz, bizden sonraki nesillere bırakacağımız  en değerli yaşamsal öğüdümüz olacaktır. Bu gün günlerden Beşiktaş Dünya Beşiktaşlılar günü ve Beşiktaş'ımızın 116. yılı kutlu olsun kartal yürekliler.” dedi.

 

Baloda 116. Yıl pastasını kesen Uğur Pelenkoğlu’da güzel bir organizasyonda emeği geçen Bartın Kartalları Yönetim Kuruluna, geceye katılan tüm davetlilere  teşekkür ederek iyi eğlenceler diledi.

 

 
  •  

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.59597
0.596652019-09-23 12:14:15