Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN MESO'DAN İZMİR VE ÇANAKKALE ÇIKARMASI

Karış karış gezdiler...

Okunma: 2569

10.10.2017 18:27

bartın madeni eşya ve sanatkarlar odası, bartın meso, yılmaz akdeniz, fuar, izmir, çanakkale gezi, bartın haberleri
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası üyelerine yönelik İzmir Tüyap Fuarı ve Çanakkale Şehitlik gezisi gerçekleştirdi.

 

Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası, 04 - 07 Ekim 2017 tarihleri arasında İzmir Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen MAKTEK İzmir 2017 Takım Tezgâhları, Metal İşleme Makineleri, Kaynak Delme, Kesme Teknolojileri İzmir fuarına katıldı. Ayrıca fuar gezisi kapsamında Çanakkale Şehitliklere yönelik gezi de düzenledi.

 

Üyelerimiz yeni teknolojileri tanıyor

 

İzmir’de Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen MAKTEK İzmir 2017 Takım Tezgâhları, Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Kalite Kontrol ve Test Cihazları fuarına katıldıklarını açıklayan Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, üyelerin fuarlara büyük ilgi gösterdiklerini belirterek; “Üyelerimiz bu tanıtım günlerinde yeni teknolojileri de tanımış oluyor.” dedi.

 

Memnuniyet verici oldu

 

Oda Başkanı Yılmaz Akdeniz açıklamasında, “Sektörün Ege bölgesindeki en büyük buluşması olarak nitelendirilen MAKTEK İzmir 2017 Takım Tezgâhları, Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Delme Teknolojileri, Kalite Kontrol ve Test Cihazları Fuarı ile ilgili olarak hedefimiz yerli ve yabancı platformlarda bilinirliği yüksek, etkili ve uluslararası bir fuara ev sahipliği yapılan bu büyük organizasyona ziyaret etmek bizim için memnuniyet verici oldu. MAKTEK İzmir Fuarında CNC ve Üniversal Talaşlı İmalat Makineleri, Sac İşleme Makineleri, Kesici ve Tutucu Takımlar, CAD/CAM Teknolojileri, Ölçü Aletleri, Kalite Kontrol Cihaz ve Ekipmanları, Yağlama ve Soğutma Sistemleri, Kamu Kurumları ve Üniversiteler, İlgili Meslek Kuruluşları, Finans Kuruluşları ve Sektörel yayınların güçlerini bir arada sergileyecekleri tüm gelişme ve yenilikleri bir arada görme fırsatını yakalayan üyelerimiz, yine stantları gezerek firma yetkililerinden CD, broşür ve bilgi aldılar. Ayrıca geziye katılan Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası üyeleri 1 gün İzmir de konaklama yaptığı süre içerisinde fuar ziyareti yanı sıra İzmir’in tarihi ve turistik yerlerini gezme imkanı buldular.” dedi.

 

Faaliyetlerimiz devam edecek

 

Oda Başkanı Akdeniz açıklamasının devamında “Üyelerimizin için mesleki gelişimi sağlamak amacıyla ve  ihtiyaçlar doğrultusunda düzenlenen bu fuarların faydalı olacağına inandık. Üyelerimize yararlı olması noktasındaki çalışmalarımız ve faaliyetlerimiz odamız bünyesinde gerçekleştirilmeye devam edecektir.” diye konuştu.

 

Çanakkale gezisi dolu dolu geçti

 

 

Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası üyelerine yönelik İzmir Tüyap Fuar ziyaretinden sonra 2 gün konaklamalı Çanakkale Şehitlik Gezisi de gerçekleştirdi.

 

40 kişinin katıldığı Çanakkale Şehitlikler gezisine rehber eşliğinde gidildi. Oda üyelerine Çanakkale Şehitliği'nin her köşesinde yaşananlar rehberler tarafından anlatıldı. Ayrıca oda üyeleri Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi, Çanakkale Şehitleri Abidesi, Seyit Onbaşı, Tabyalar, Zafer Anıtı, 57. Alay, Kanlı Sırt, Conk Bayırı, Yahya Çavuş Şehitliği, Setüahir Kemal Yeri, Mehmetçiğe Saygı Anıtı, İngiliz Anıtı ve Şehitlikleri, Kilitbahir Kalesi, Seddülbahir,Kalesi,Alçıtepe’ye Kabatepe, Arıburnu, Conkbayırı ve Anafartalar, Kanlısırt, Conkbayırı, Kemalyeri tepeleri ve Conkbayırı Tepesini gezme imkanı buldu.

 

Çanakkale Şehitlik ziyaretleri devam edecek

 

Başkan Akdeniz, "Üyelerimiz için düzenlenen Çanakkale Şehitlikler gezisi çok güzel geçti. Söz konusu gezinin sahip olduğumuz coğrafyayı daha iyi anlamak ve Atatürk'ün bu savaşlarda göstermiş olduğu olağanüstü çaba, gayret ve kahramanlıklar, dünyada başka hiçbir lidere nasip olamaz. Bu ülkeyi bize yurt olarak canları pahasına bırakanları kahraman askerlerimizi yerlerinde ziyaret etmek; onların o mücadelesini bir kez daha hatırlamak için bu tür bir faaliyet içerisinde bulunduk.Oda olarak üyelerimize yönelik her sene Çanakkale Şehitlik ziyareti gerçekleştirileceğini ifade eden başkan Akdeniz katılımcı üyelerimize teşekkür ederim" dedi.

 

Etiketler: bartın madeni eşya ve sanatkarlar odası, bartın meso, yılmaz akdeniz, fuar, izmir, çanakkale gezi, bartın haberleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04112
0.041532020-05-30 17:14:03