Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN TOPRAĞINI ÇANAKKALE’YE ULAŞTIRACAKLAR

...

Okunma: 1769

23.03.2018 16:27

pedaldaşlar, bartın, çanakkale, bartın toprağı, vali nusret dirim, bartın valisi, mustafa artar, bartın pedaldaşlar, pedaldaşlar kulübü, bartın tv, bartın televizyonu, bartın haber, bartın haberleri
Facebook'ta Paylaş

 

Çanakkale’de düzenlenecek olan Şehitlere Saygı Bisiklet Turuna katılacak Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği üyelerinden oluşan 27 bisikletli Valilik Binası önünde düzenlenen törenin artından yola çıktı. Bartın Valisi Nusret Dirim pedaldaşlara Türk bayrağı ve Bartın toprağı emanet etti.

 

Çanakkale Valiliği tarafından her yıl düzenlenen 19 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümü etkinlikleri kapsamında organize edilen ‘Şehitlere Saygı Bisiklet Turu’na katılmak üzere ilimizden Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği üyelerinden oluşan 27 bisikletli Çanakkale'ye doğru yola çıktı.

 

Bisikletli grup için dün Bartın Valiliği önünde uğurlama töreni düzenlendi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir’in de katıldığı törende Vali Nusret Dirim tarafından Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Başkanı Mustafa Artar’a Çanakkale’de düzenlenecek etkinlik için Bartın toprağı ve Türk Bayrağı teslim edildi.

 

Etiketler: pedaldaşlar, bartın, çanakkale, bartın toprağı, vali nusret dirim, bartın valisi, mustafa artar, bartın pedaldaşlar, pedaldaşlar kulübü, bartın tv, bartın televizyonu, bartın haber, bartın haberleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0701
0.07042020-02-21 06:33:10