Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN TSO ARALIK AYI MESLEK KOMİTESİ TOPLANTILARI YAPILDI...

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Aralık ayı MESLEK KOMİTESİ toplantılarını Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık Başkanlığında gerçekleştirdi.

Okunma: 637

26.12.2018 10:35

Facebook'ta Paylaş

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Aralık ayı MESLEK KOMİTESİ toplantılarını Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık Başkanlığında gerçekleştirdi.

 

Oda lokalinde yapılan bu ayki toplantıların konukları İŞKUR İl Müdürü Adnan Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Şahin, Organize Sanayi Bölge Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu, Vakıfbank Bartın Şube Müdürü Arzu Türker oldu.

 

11 Meslek Komitesinin üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda görüş ve öneriler sıralandı. Toplantıda daha sonra sektörlere ait durum değerlendirmesi gerçekleştirildi.

 

Toplantının ardından değerlendirmede bulunan Bartın TSO Başkanı Halil Balık, yoğun çalışmalarından vakit ayırarak toplantıya katılan tüm Meslek Komitesi üyelerine teşekkür etti.

 

Balık, “Ticaret ve Sanayi Odası olarak hem ilimizin hem de üyelerimizin yararına olan tüm faaliyetlerde bulunmaya, çözüm odaklı çalışmaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik ruhuyla kent ekonomisinin geliştirilmesi, istihdamın ve ihracatın artırılması, kentin ekonomik potansiyelini etkin biçimde geliştirilmesi, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine ve kente daha kaliteli hizmet vermesinin sağlanması öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor.  Bu doğrultuda Meslek Komitesi toplantılarımız bize büyük fayda sağlıyor. Yapacağımız çalışmalarda, üreteceğimiz projelerde Meslek Komitelerimizin ortaya koyduğu verilerle hareket ediyoruz. Yine Bartın TSO olarak ülkemizin hedeflerine ilerlemesi için yapmamız gereken çalışmalar olduğunun farkındayız. Bunun içinde ortak akılla hareket ederek, yapabileceklerimizi birliktelik içerisinde belirliyoruz.  Bu kapsamda her ay yapılan Meslek Komitesi toplantılarına büyük önem veriyoruz. Toplantılarda sektörlerimizdeki sorunları görüşerek ortak akıl birliği yaparak çözüm üretmeye çalışıyoruz. Çözümün bulunması, sorun varsa da bunların çözülmesi önümüzün açılması ve hedeflere ulaşılmasının en önemli faktörü. Bu doğrultuda Meslek Komitelerimize de sundukları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.16252
0.163162020-02-29 12:33:43