Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN ÜNİVERSİTESİNDE KOŞU HEYECANI

Öğrencilerle birlikte Öğretim Görevlileri de koşunca...

Okunma: 1881

27.11.2017 18:36

bartın üniversitesi, koşu, bartın
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından ‘Öğretmenler Günü Koşusu’ gerçekleştirildi.

 

Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Öğretmenler Günü Koşusu’ öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. 140. Yıl Park’ında başlayan koşu, Ağdacı Kampüsü’nde sona erdi. Bartın Üniversitesi öğretim elemanlarının da katıldığı koşu renkli görüntülere sahne oldu.

 

Yaklaşık 4 kilometre uzunluğundaki koşuyu kadınlarda Emine Özge Çetin, erkeklerde ise Berat Ölmez birinci tamamladı. Berat Ölmez’in ödülü Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun tarafından verilirken, Emine Özge Çetin’in ödülünü ise BESYO Müdürü Doç. Dr. Taner Bozkuş verdi.

 

Öğretmenler Günü Koşusu ödül töreninde konuşan Rektör Uzun, “Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri Üniversitemizi gururlandıran sonuçlar alarak bizleri mutlu etmiş, etmeye devam etmektedir. Gerek yurt içi gerek yurt dışı müsabakalarda alınan sonuçlar hem ülkemizi hem de üniversitemizi uluslararası sıralamalarda üstlere taşımaktadır. Ancak bu başarılarla yetinmeyip daha fazlasını hedeflemeliyiz. Bizim sporcularımızdan beklentimiz bu saatten sonra olimpiyat şampiyonluğudur. Çalışmanızla, azminizle bunu başarabileceğinize inanıyorum. Bartın Üniversitesi olarak hedeflerinize giden yolda en büyük destekçiniziz. Ayrıca, böyle bir etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen başta sportif rekreasyon dersi öğrencileri olmak üzere tüm öğrencilerimizi teşekkür ederim” dedi. 

Etiketler: bartın üniversitesi, koşu, bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.11812
0.11872019-09-20 21:06:42