Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN VALİSİ NUSRET DİRİM’DEN MEDYA KURULUŞLARINA ZİYARET.

Bartın Valisi Nusret Dirim, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Esat KOCAEL ile birlikte İlimizde günlük yayın yapan resmi ilan ile alakalı yerel gazeteleri ziyaret etti

Okunma: 3229

12.05.2017 14:21

Facebook'ta Paylaş

İlk olarak Bartın Hergün Gazetesini ziyaret eden Vali Nusret Dirim, Bartın Hergün Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Nihal ÇINÇIN ve gazete çalışanları tarafından karşılandı. Vali Dirim, gazete yönetim merkezine geçerek personel ile sohbet ederek bilgiler aldı. Vali DİRİM, halkımızın sorunlarını dile getirerek duygularına tercüman olan yerel basını önemsediğini belirterek,  Hergün Gazetesi çalışanlarına çalışmalarında başarılar diledi.

 

Bartın Hergün Gazetesi ziyaretinin ardından Aba Medya kuruluşları arasında bulunan Bartın 74 Haber Gazetesi, Bartın Televizyonu ve Radyo B’yi ziyaret eden Vali Dirim’i Aba Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın, Aba Medya Genel Müdürü Hasan Camcı, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Bülent Bostancı ve kurum personeli karşıladı.

 

Vali Dirim Bartın Tv ve Radyo B yayın stüdyolarını, yayın odaları ile gazete yönetim merkezini gezerek çalışma ortamını inceledi. Aba Medya Bartın televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Aydın’dan yayın çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Dirim, yerel basına verilen hizmetlerden dolayı Aba Medya Bartın Televizyonu, Radyo B ve Bartın 74 Haber Gazetesi çalışanlarına teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

Aba Medya ziyaretinin ardından Bartın Pusula Gazetesini ziyaret eden Bartın Valisi Nusret Dirim gazete Koordinatörü Güngör Yavuzaslan, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Akif Yaman, gazete personeli ile Araştırmacı Yazar Çetin Asma tarafından karşılandı. Vali Nusret Dirim, gazetenin faaliyetleri hakkında bilgiler alarak, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Araştırmacı Yazar Çetin Asma ile ilimiz tarihi eserleri hakkında da sohbet eden Vali Dirim, gazete çalışanlarına çalışmalarında başarılar diledi.

 

Ardından Bartın Manşet Gazetesini ziyaret eden Vali Nusret Dirim Bartın Manşet Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hacı Bulut ve gazete çalışanları tarafından karşılandı. Vali Nusret Dirim, gazete yönetim merkezini gezerek Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Bulut’tan yayın çalışmaları hakkında bilgi aldı. İlimizde meydana gelen olayların kamuoyuna duyurulmasını sağlayarak vatandaşlarımıza hizmet verildiğini belirten ve bu nedenle teşekkür eden Vali DİRİM, gazete çalışanlarına yayın hayatında başarılar diledi.

 

Son olarak Bartın Halk Gazetesini ziyaret eden Vali Nusret Dirim Genel Yayın Yönetmeni Tolga Akıner, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Eren Sarıkaya ve gazete çalışanları tarafından karşılandı. Yönetim merkezini gezen ve yeni hizmet yerinin hayırlı olmasını dileyen Vali Dirim, Genel Yayın Yönetmeni Akıner’den gazetenin yayın çalışmalarına ilişkin bilgi alarak, çalışanlara kolaylık diledi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.45168
0.452042020-06-04 23:45:15