Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN’DA SANKO HOLDİNG İFTARI

Okunma: 2235

09.06.2018 19:58

Facebook'ta Paylaş

SANKO Holding tarafından uzun yıllardır gerçekleştirilerek geleneksel bir boyut kazanan SANKO iftar yemekleri kapsamında SANKO Holding Bartın Çimento çalışanları da bir araya geldi. İftar programı için Bartın’a gelen SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, “13 yıldır Bartın’dayız ve iyiki Bartın’a gelmişiz. Çünkü Bartın’a geldiğim zaman Türkiye’nin dışında bir ülkeye gelmiş gibi hissediyorum. Karadeniz’in bu güzelliği, bu yeşilliği bizim hasret olduğumuz bir konudur.” dedi.

 

SANKO Holding tarafından düzenlenen iftar programı AS Düğün & Kongre Salonu’nda geniş katılımla gerçekleşti. SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adil Sani Konukoğlu’nun ev sahipliğinde verilen iftar yemeğine, Bartın Valisi Nusret Dirim, Belediye Başkanı Cemal Akın, Vali Yardımcısı Erkan Kalender, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı, İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, MHP Bartın Milletvekili Adayı Orhan Kırşanlı, AK Parti Eski İl Başkanı Hüseyin Manav, daire amirleri, Bartın Çimento çalışanları ile çok sayıda davetli katıldı.

 

İftar programında konuşan Bartın Valisi Nusret Dirim Bartın’da ekonomiye değer katan ve istihdam sağlayan SANKO Holding ailesine teşekkür edip, “Böyle güzide bir ortamda bizleri SANKO çalışanları bir araya getiren ve buna vesile olan SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adil Sani Konukoğlu’na çok teşekkür ediyorum. Ramazan ayının ve yaklaşan Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, bu mübarek ayın İslam Alemi’ne huzur, barış ve kardeşlik getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

 

Konukoğlu: “İyi ki Bartın’a gelmişiz”

 

13 yıldır Bartın’da olduklarını söyleyen SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adil Sani Konukoğlu ise, “İyi ki Bartın’a gelmişiz. Çünkü Bartın’a geldiğim zaman Türkiye’nin dışında bir ülkeye gelmiş gibi hissediyorum. Karadeniz’in bu güzelliği, bu yeşilliği bizim hasret olduğumuz bir konudur. Bizim şehrimiz Gaziantep’i görenleriniz vardır görmeyenlerin de hepsini Gaziantep’e davet ediyorum. Gerek çalışanlarımız gerek ailelerimiz gerekse değerli hazerunun başımızın üzerinde yeri var. Bu şehre bir şeyler katabiliyorsak bu bayilerimiz ve çalışanlarımız sayesindedir. Onların vermiş olduğu emek, onların alın terleri sayesinde biz de bu ülkeye katkı vermeye çalışıyoruz.” dedi.

 

“Hep birlikte çalışacağız”

 

Son yıllarda yaşanan İslam düşmanlığına da dikkat çeken Adil Sani Konukoğlu, “Ülkemizin etrafında, İslam ülkelerinin etrafında o ülkeyi karıştırmak için, parçalamak için adına ne dersek diyelim tam anlamıyla bir İslam düşmanlığının olduğunun farkında olmamız gerekiyor. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozdurmasın. Bu ülkeyi atalarımız kanlarını dökerek teslim ettiler. Bu ülkenin birlik ve beraberliği için, geleceği için kanımızı dökmeye bizler de hazırız. Bu konuda da hiçbirimizin bir tereddütü yok. Ben Gaziantepliyim ve boşuna Gazi dememişler. Bizim Gaziantep’in kurtuluşunda 6 bin 317 şehidimiz var. Ondan dolayı vatan toprağının ne kadar önemli ve kıymetli olduğunu, dedelerimizin kanıyla sulandığını çok iyi biliyoruz. Her ailede bir şehit vardır. Bizim şehrimizde şehidi olmayan hiçbir kişi yoktur. Bundan dolayı ben önümüzdeki seçimlerde akli selim bir şekilde tercihinizi kullanmanızı istiyorum. Ülkemizin geleceği için, birlik ve beraberliğimiz için yine hep birlikte çalışacağız. Tasarruf bugünlerde ülkemiz için çok önemli herkes tasarruf etmek zorunda. Çünkü bizim ülkemizi kurtaracak konu sadece kanımızı dökmek değil aynı zamanda ekonomimizi güçlendirmektir. Ekonomimizi güçlendirmenin tek yolu da birikim ve ihracattan gelmektedir.” diye konuştu.

 

Personel ödüllendirildi

 

İftar sonrasında SANKO Bartın Çimento Fabrikasında çalışan 10,15 ve 20 yıllık personellere ödülleri Adil Sani Konukoğlu ve SANKO Bartın Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Tansu Talu tarafından verilirken geleneksel hediye çekilişi de gerçekleştirildi. Kuradan adı çıkan personeller hediyelerini protokol üyelerinin elinden aldı.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04071
0.041112020-05-31 19:05:52