Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN'IN İLK DEFİLESİNE ÖZKAN KALAFAT İMZASI

Defile moda şovuna dönüştü...

Okunma: 107

16.07.2021 15:00

Facebook'ta Paylaş

Reymen ana sponsorluğunda, Riverside Tesisleri’nde Bartınlı moda tasarımcısı Özkan KALAFAT’ın “Reflection” isimli defilesi muhteşem bir koreografi, ses ve ışık showu ile gerçekleşti.

Defileye birbirinden nezih 200 davetlinin katıldığı gecede kadının varoluş sürecinde öz gücünü yansıtan 30 parçalık kreasyonu tanıtıldı.

Kreasyonda yansımanın gücünü ortaya çıkartmak için tasarımcı tarafından özel dizayn edilmiş boyutlarda pleksiler elbiselere uygulanmış, Bartın’ın yöresel olarak unutulmaya yüz tutmuş “OYULGAMA” sanatı el işçiliği sanatı çağdaş çizgilerle gün yüzüne çıkartılmaya çalışılmıştır.

Elbiselerde renk olarak kadını doğada ve hayatta temel alan ana renk geçişleri, masumiyet ve gücü yansıtan siyah ve beyaz arasında yer almıştır. Defilenin koreografisini Asil ÇAĞIL, ses-ışık ve sahne düzenini İbrahim KANDEMİR hazırlamıştır.

Defilede yer alan mankenler Ece GÜRSEL, Zeliha ÇAL, Türkan GEYİK, Derya EKŞİOĞLU, Seviye İkbal TULGAR, Simge ÜNAL, Nazlıcan ERDEN, Melisa ASLAN, Jenya KRİVAENKO, Leena SHİNDONDOLA, Elif TOKGÖZ 30 parça elbiseyi tanıttılar.

Geceye; Reymer Ana Sponsorluğunda, Işıkaltın Otel, Keleşler Home, Riverside Otel&Restaurant, Tan İnşaat, KARDEM, Yazlar, Liva Silk, Bartın Belediyesi, Atakan Coşkun Ajans&Reklam, Ebrully, Ediz Kuru Mobilya, Haz 33, Tolga ÇINAR Photography, Zeus Studyo, Lyn Skicare, Pudra Lezzetler, İnkum Terrace, Antika Organizasyon, Havana Social House, Dilek KILIÇAY Atölye, Güçlü KAPLAN Photographer, Gingillo by Seda FIRINCI, Pırıltı by Hande, Ulupınar Lazer ASL Tasarım, İbrahim KANDEMİR Design Studio ve müzikler için de Recep DEMİROĞLU

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00506
0.005642021-09-25 16:08:07