Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTINLI ÇİFTÇİLER AGROEXPO FUARINI GEZDİ

...

Okunma: 2236

06.02.2018 17:05

tarım, bartın, çiftçi, fuar, agroexpo, izmir, izmir fuar, bartın tarım, bartın tv, bartın haberleri, fuar haberleri
Facebook'ta Paylaş

13. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na Bartın’dan 40 kişilik katılım sağlandı.

 

Türkiye tarım sektörünü Dünya tarım sektörü ile buluşturan, Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın dört büyük tarım fuarından biri olma özelliğini sürdüren "AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı"na Bartın Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü teknik personeli ile birlikte 40 çiftçi katılım sağladı.

 

1 - 4 Şubat 2018 tarihlerinde İzmir Gaziemir’de düzenlenen 13. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na Bartın Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü teknik personeli ile beraber 40 genç çiftçi katılım sağlarken çiftçiler yeni uygulamalar ve teknolojik gelişmeler hakkında bilgiler aldılar.

 

Deneyim kazanarak döndüler

 

Bartın Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce fuara ilişkin yapılan açıklamada, “Türkiye'nin en modern ve en büyük fuar alanında düzenlenen Agroexpo'da tarım makinaları, sera ve ekipmanları, tohum, fide, gübre, ilaç sanayi, sulama ve plastik sektörü, ambalaj, tarımsal enerji, hayvancılık ve ekipmanları, arıcılık sektörü, traktör sektörü, veterinerlik hizmetleri ile daha birçok teknoloji kuruluşu yer alıyor. 2 bin metrekarelik etkinlik alanı bulunan Fuar İzmir' de 4 gün boyunca eğitici sunumlar, yarışmalar ve yenilikçi makine gösterimlerini ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Bartınlı çiftçilerimiz, Genç Çiftçiler Bilgi Yarışması, Süt ve Et Forumu, yeni tarım alet ve makinaları, boğa yarışması,  koyun ve keçi güzellik yarışması, boğa ırk tanıtımları, fuarın etkinlikleri ile artı bir deneyim kazanarak Bartın'a döndüler.” denildi.

Etiketler: tarım, bartın, çiftçi, fuar, agroexpo, izmir, izmir fuar, bartın tarım, bartın tv, bartın haberleri, fuar haberleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04537
0.045722020-02-25 16:10:59