Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTINLI FIRINCILAR İÇİN UCUZ UN FIRSATI

...

Okunma: 2830

18.10.2018 14:24

fırın, un, ucuz un, eriş un, tso, bartın tso, bartın fırın, bartın fırıncı, halil balık
Facebook'ta Paylaş

Bartın'da hizmet veren fırıncılara Bartın TSO, Eriş Un ve Kuveyt Türk Bankası aracılığı ile ucuz un satın alma fırsatı oluşturulacak.

 

Yurt içi ve yurtdışına un ihraç eden Eriş Un enflasyonla topyekun mücadele programı kapsamında Bartınlı fırıncılarla Bartın TSO aracılığı ile bir araya gelerek bu doğrultuda toplantı yaptı.

 

Kampanya kapsamın-da Eriş Un olarak ülke genelinde fırıncılara 85 Lira + KDV + nakliye'den un verileceği belirtildi.

 

Kampanyanın Bartın ayağında ayrıca Kuveyt Türk Bartın Şubesi'nin de Bartınlı fırıncılara finansman konusunda destek olacağı belirtildi. 

 

Unun çuvalı 115 TL'ye kadar çıkmıştı

 

Bartın TSO Başkanı Halil Balık toplantıda yaptığı konuşmada, "İstanbul'dan firma temsilcileri ilimize geldi. Kendileri 200 bin çuvallık bir kampanya yapmışlar. Fırıncılarımızın da bundan faydalanmasını istedik ve kendilerini de bizi bu konuda kırmadılar. Kampanya kapsamında İstanbul'a tesliminde 85 TL+ nakliye+ KDV olarak belirlenmiş durumda. Dövizde yaşanan dalgalanmadan sonra piyasada unun çuvalı 115 TL'ye kadar çıkmıştı. Bu konuda fırıncı arkadaşlar da ilgi gösterdiler. Bu firmanın peşin kampanyası. İnşallah fırıncımızda ucuz fiyata unlarını almış olurlar."dedi.

 

Seferberliğe 200 bin çuvallık kotayla katıldık

 

Eriş Un Batı Karadeniz Bölgesi Satış Müdürü Ali Deveci ise yaptığı konuşmada, "50 ile 60 yıl arasında un işiyle uğraşan bir firmayız. İstanbul'da işlerimizi devam ettiriyoruz. Her gün 2 bin ton civarında buğday kırabiliyoruz. Bunun bir kısmı ihracata gidiyor bir kısmı da iç piyasaya gidiyor. Tabi bizim için esas olan iç piyasadaki müşterilerimizin memnuniyeti. Biz de bu seferberliğe 200 bin çuvallık kotayla katıldık. Bu 200 bin çuvallık kota sadece ekmeklik un için geçerli. Fiyatımız da 85 TL+ nakliye+ KDV şeklinde buraya teslim edebiliyoruz. Nakliyeyi siz de bulabilirsiniz biz de bu konuda size yardımcı olabiliriz." dedi.                                    

 

Yapılan toplantıya Bartın TSO Başkanı Halil Balık, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Barış Özkan, Kuveyt Türk Bartın Şubesi Müdürü Savaş Cebeci, Eriş Un Batı Karadeniz Bölgesi Satış Müdürü Ali Deveci ve çok sayıda fırıncı katıldı.

Etiketler: fırın, un, ucuz un, eriş un, tso, bartın tso, bartın fırın, bartın fırıncı, halil balık
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.8097
0.810812020-05-28 11:27:40