Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTINLI İSİMLER ADALET YÜRÜYÜŞÜNDE

...

Okunma: 12075

15.06.2017 15:57

chp, adalet, yürüyüş, hacı gölbucaklı, rıza yalçınkaya
Facebook'ta Paylaş

 

CHP milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından başlatılan ‘Adalet Yürüyüşü’nün ilk günkü kısmına Bartın’dan da çok sayıda partili katıldı.

 

Bugün başlayan ve Ankara’dan İstanbul’a gerçekleşecek ‘Adalet Yürüyüşü’nün 26 ya da 28 gün sürmesi bekleniyor.

 

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun, "Bir dikta yönetimi ile karşı karşıyayız. Adaletin olmadığı bir ülkede yaşamak istemiyoruz.” sözleriyle başlayan yürüyüşe CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı ve çok sayıda partili isim katıldı.

 

Milletvekili Yalçınkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma “Adalet için yürüyoruz” notu düşerken Merkez İlçe Başkanı Gölbucaklı ise “Adalet İçin Ankara Güven Park’tan, İstanbul’a yürüyoruz” notu düştü.

Etiketler: chp, adalet, yürüyüş, hacı gölbucaklı, rıza yalçınkaya
Okuyucu Yorumları

vatansever

15.06.2017

Adaletin olmadığını düşündüğünüz bu güzelim memlekette sizi tutan yok.İt ürür Kervan yürür. Dost Başa Düşman ayağa bakar,bir kere kafanızı kaldırında başa bakın belki bu memleketi ayağa kaldıran dünya lideri olan,otoyollar köprüler tüneller hastane postane saray yaşlı bakım.evde sağlık daha neler neler yapan uzun adamı görün.CHP olarak bir tane dikili taşınız bir hizmetiniz varmı bana gösterin.heykeller hariç

Hasan Demir

15.06.2017

Akılsız başın çezasını ayaklar çeker sür eşeğini

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.40226
0.40312019-09-23 10:49:31