Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Basından Rektör Uzun'a ziyaret

ABA Grup Bartın Televizyonu, Radyo B, Bartın74 Haber Gazetesi ve Bartın Halk Gazetesi ile Bartın Hergün Gazetesi temsilcileri Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Okunma: 3007

03.06.2017 12:37

Facebook'ta Paylaş

ABA GRUP Bartın Televizyonu ve Radyo B Genel Müdürü Hasan Camcı, Bartın74 Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bülent bostancı, Times Grup ve Bartın Halk Gazetesi Genel Müdürü Mustafa Ahmet Oktay, Haber Koordinatörü Nilay Meryem Çömlek, Muhabir Ahmet Karadeniz, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve Muhabir Nurdan Eroğlu, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette basın mensupları Rektör Uzun'a Bartın'a has ve makarnasından tatlısına kadar birçok yemeği yapılan Ramazan simidi hediye etti. Ramazan simidini gördüğünde şaşkınlığını gizlemeyen Uzun, Bartın'ın böyle bir kültürünün olduğunu bilmediğini ve bu kültürünü öğrenmekten dolayı memnuniyet duyduğunu söyledi.

 

Birlik ve beraberlik mesajı verildi

 

Rektör Uzun'a yeni görevinde başarılar dileyen basın mensupları Bartın yerel basını olarak Bartın Üniversitesiyle uyum ve birlik ve beraberlik içerisinde çalışmak istediklerini, bu ziyaretinde bunun temeli olmasını arzu ettiklerini kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek basın mensuplarına ziyaretleri için teşekkür eden Uzun da görev yapacağı süre içerinde Bartın'daki basın mensupları, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve Bartın halkıyla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmak istediklerini söyledi. Bartın Üniversitesi olarak sadece Bartın'a değil bölge gelişimine de katkı vermek istediklerini dile getiren Uzun, Bartın'da halk, üniversite ve sanayi işbirliğini gerçekleştirmeye çalışacaklarını da belirtti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.06847
1.068932019-09-19 05:46:00