Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BASINDAN TAM DESTEK

...

Okunma: 4359

27.04.2017 18:07

sağlık meslek lisesi, turgut ışık sağlık meslek lisesi, damardan hayat yoluna, kızılay bartın,
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından başlatılan, Türk Kızılayı Bartın Şubesi ve Karabük Kan Bağış Merkezi ile ortak yürütülen “Damar Yolundan Hayat Yoluna” projesi kapsamındaki kan bağışı kampanyasına basın mensupları da kan vererek destek oldular.

 

Bartın Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından organizasyonu yapılan, Türk Kızılayı Bartın Şubesi ve Karabük Kan Bağış Merkezi ile ortak yürütülen “Damar Yolundan Hayat Yoluna” projesi kapsamında Bartın halkı kan bağışına davet edilmişti.

 

Cumhuriyet Meydanında kurulan çadırlarda kan bağışında bulunmak isteyen vatandaşlar kan bağışlarını gerçekleştirirken kurulan stantlarda da kan vermenin önemi anlatıldı. Pazartesi günü başlayan projede ilk kan bağışında bulunanlarda birisi Bartın Valisi Nusret Dirim olmuştu. Bir çok kurum müdürü ve personelinin de kan bağışında bulunduğu projede kan bağışı sayısı 500’ü geçti.

 

Kan bağışı kampanyasına Bartın halkı da büyük ilgi gösterirken basın mensupları da sadece haberleriyle değil bizzat kan bağışında bulunarak kampanyaya destek sağladılar. Bartın’da günlük yayın yapan gazetelerde görevli basın mensuplarından Ayhan Acar, Nilay Meryem Çömlek, Nilüfer Şahin Pişkin ve Nurdan Eroğlu kan veren isimler arasında yer aldılar.

Etiketler: sağlık meslek lisesi, turgut ışık sağlık meslek lisesi, damardan hayat yoluna, kızılay bartın,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.07343
0.073712020-05-28 14:43:46