Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAŞKA ŞEHİRLERE GİTMEYE GEREK KALMAYACAK

Zorluk derecesi yüksek ameliyat Bartın'da başarı ile gerçekleştiriliyor...

Okunma: 10773

13.02.2018 15:48

ameliyat, tükürük, bez, tümör, bartın, devlet, devlet hastanesi, bartın devlet hastanesi, bartın haberleri, hastane haberleri, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

TÜKÜRÜK BEZİ TÜMÖRÜ AMELİYATLARI BAŞARIYLA YAPILIYOR

 

Bartın Devlet Hastanesi tarafından yapılan açıklamada tükürük bezi tümörü ameliyatlarının ilimizde başarıyla gerçekleştirildiği ifade edildi.

 

Bartın Devlet Hastanesi  yönetimince yapılan açıklamada, “Hastanemize başvuran çene altı (submandibuler) tükürük bezinde taşlar bulunan ve kulak önü (parotis) tükürük bezinde kitle bulunan iki hastaya Kulak Burun Boğaz hekimlerimiz Op. Dr. Mehmet Hakan Görgülü, Op.Dr. Fatih Ünal, Op.Dr.İsa Yavuz, Op.Dr. A Serhat Erdoğan tarafından başarıyla operasyon gerçekleştirildi. Submandibuler ve parotis tükürük bezleri; yüz kaslarını ve dili hareket ettiren sinirlerle ve dilin tat duyusunu algılayan sinirle çok yakın ilişkide olmaları nedeniyle bu organlara uygulanacak ameliyatların zorluk derecesi yüksektir. Olası riskler nedeniyle çoğunlukla üniversite hastanelerinde yapılan bu ameliyatlar artık hastanemizde güvenle yapılabilmektedir.” denildi.

 

Bartın Devlet Hastanesinde gerçekleşen ameliyat sonrası sağlıklarına kavuşan hastalarında ameliyatta bulunan tüm hekimlere, ameliyat ekibine ve tüm hastane çalışanlarına teşekkür ettikleri kaydedildi.

 

Etiketler: ameliyat, tükürük, bez, tümör, bartın, devlet, devlet hastanesi, bartın devlet hastanesi, bartın haberleri, hastane haberleri, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.10995
0.110562020-02-18 13:47:23