Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAŞKAN AKIN KOZCAĞIZ'DA

Vatandaşlarla bir araya gelip Fahri Üye oldu...

Okunma: 2391

25.01.2018 20:22

cemal akın, kozcağız, fahri üye, bartın belediyesi, bartın belediye başkanı, belediye başkanı, başkan akın
Facebook'ta Paylaş

Belediye Başkanı Cemal Akın, Kozcağız Beldesine bağlı Şar Mahallesi ve Kavlaklık Mahallesi'nde kıraathane ziyaretlerinde bulundu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, İl Genel Meclis Üyesi Savaş Buyurman ve Belde Başkanı Mehmet Geredeli’nin hazır bulunduğu ziyaretlerde Başkan Cemal Akın, vatandaşlarla birlikte çay içerek ülke gündemi ve Bartın Belediyesi çalışmaları hakkında sohbet etti.

 

Akın, Fahri Üye Oldu

 

Kıraathane ziyaretlerinin ardından Yeni Şar Mahallesi Şehit Uğur Akyer Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni de ziyaret eden Başkan Cemal Akın, Dernek Başkanı Yaşar Şarlı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Şehit Babası İbrahim Akyer ile bir süre sohbet etti. Ziyarette Dernek Başkanı Yaşar Şarlı’dan dernek çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Cemal Akın ayrıca Yeni Şar Mahallesi Şehit Uğur Akyer Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne fahri üye oldu.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın,” İmkân buldukça İlçe, belde ve köy ziyaretlerinde bulunuyor, halkımızla bir araya geliyoruz.  Vatandaşlarımızın talep ve önerilerine kulak veriyor, kanunlar çerçevesinde ve imkânlarımız doğrultusunda yardımcı olmaya çalıyoruz.  Son olarak ta Kozcağız Beldesinde halkımız ile bir araya geldik. İlgi ve alakalarından ötürü bütün Kozcağızlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: cemal akın, kozcağız, fahri üye, bartın belediyesi, bartın belediye başkanı, belediye başkanı, başkan akın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.3245
1.324942020-02-18 13:45:01