Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAŞKAN AKIN VE TSO KADIN GİRİŞİMLER KURULU BİR ARAYA GELDİ...

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Kadın Girişimciler Kurulu ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Okunma: 1017

14.12.2018 13:33

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Kadın Girişimciler Kurulu ile kahvaltı programında bir araya geldi.

 

Köz Restaurant’da gerçekleşen programa Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz, Bartın Belediye Meclis Üyesi Necmi Balık, TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülsüm Karakaş ve TSO Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri katıldı.

 

Hizmet vermeye devam edeceğiz

 

Programda konuşan Başkan Akın, “Göreve geldiğimiz tarihten itibaren her fırsatta kentte bulunan tüm sivil toplum örgütleriyle karşılıklı irtibat halindeyiz. Bu kapsamda gerek Ticaret ve Sanayi odamızla gerekse diğer sivil toplum örgütleri, kurum ve kuruluşlarla her zaman istişarelerde bulunarak Bartın’ımıza en güzel şekilde hizmet vermek için ne lazımsa yaptık. Bundan sonrada aynı şekilde toplumun her kesimiyle fikir alışverişlerinde bulunup gecemizi gündüzümüze katarak hizmet vermeye devam edeceğiz“ dedi.

 

Şehrimize kattıkları değer çok önemli

 

TSO Kadın Girişimciler Kurulu ekibinin Bartın’a dinamizm ve enerji kattığını da ifade eden Başkan Akın, “Şehrimizin her yönüyle gelişmesinde kadınlarımızın emekleri ve şehrimize kattıkları değer çok önemli. Bartın TSO Kadın Girişimciler Kuruluda çalışmalarında Bartın’ın tanıtımı, sanayinin gelişmesi, istihdamın artırılması gibi konuların yanı sıra kız çocuklarının eğitim-öğretim hayatlarının devamı, gelecekte iş hayatında yer almaları gibi birçok sosyal faaliyetler yürütüyor. Ben Kadın Girişimcilerimizi tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

Sosyal sorumluluk projeleri de yürütüyoruz

 

TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülsüm Karakaş’da Başkan Akın’a düzenlemiş olduğu program dolayısıyla teşekkür ederek, “Biz kadınlar hayatın her noktasındayız. Bartın TSO Kadın Girişimciler Kurulu olarakta uzun yıllardır sahadayız. Kentimizin tanıtılması, değerlerinin ön plana çıkarılması, sanayi ve turizm alanlarında gelişim amaçlı çalışmalar yürütüyoruz. Kadınların iş hayatında daha fazla yer alması en büyük arzularımız arasında. Çok başarılı, örnek kadınlarımız var. Genç kızlarımızın bu başarılı ve örnek kadınları rol almalarını istiyoruz. Ayrıca genç kızlarımızın eğitim ve öğretimden kopmadan hayatlarını sürdürmeleri ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanmaları için sosyal sorumluluk projeleri de yürütüyoruz. İhtiyaç duyduğumuz her anda bizlere destek olduğunuz için sizlere de ayrıca teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

 
  •  

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.35729
0.357632020-05-27 02:14:44