Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAŞKAN KARAMAN ANKARA'DA

...

Okunma: 2261

02.02.2018 15:38

kozcağız, ilçe, bartın, kozcağız ilçe, kumluca, hasankadı, mustafa karaman, yılmaz tunç, bartın tv, bartın haberleri, kozcağız haberleri
Facebook'ta Paylaş

BAŞKAN KARAMAN ANKARA’DA

 

Kozcağız beldesinin ilçe olması yönünde girişimlerin sürdüren Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

 

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman Bütünşehir Yasası öncesinde beldenin ilçe olması için girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Başkan Karaman Ankara’da Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’ya beldenin ilçelik talebini içeren bir dosya sunarak AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’la da bir araya gelip süreç değerlendirmesinde bulundu.

 

Karaman: “İlçe talebini ilettik”

 

Başkan Karaman sosyal medya paylaşımında konuya ilişkin bir açıklamada bulunarak, “Sevgili hemşerilerim, ilçe olabilme mücadelemiz için bugün yine Ankara'dayız. Sabah saatlerinde Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Erol Kaya ile bir araya gelerek Kozcağız'ın ilçe talebini ilettik. Ardından TBMM'de sayın Milletvekilimiz Yılmaz Tunç ile atacağımız adımları gözden geçirdik. İnşallah önümüzdeki hafta tekrar Ankara'ya gelerek ilçe olmak için almış olduğumuz meclis kararının üst yazısını, hem İçişleri Bakanlığına hem de Yerel Yönetimler Başkanlığımıza teslim edeceğiz.  Bu mücadelemizin her aşamasında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim.” dedi.

 

Tunç: “Çalışmalarımızı değerlendirdik”

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ise Başkan Karaman’ın ziyaretiyle ilgili sosyal medya notunda, “Kozcağız Belediye Başkanımız Mustafa Karaman TBMM’de ziyarette bulundu. Çalışmalarımızı değerlendirdik.” ifadelerini kullandı.

 

Bartın TV

Etiketler: kozcağız, ilçe, bartın, kozcağız ilçe, kumluca, hasankadı, mustafa karaman, yılmaz tunç, bartın tv, bartın haberleri, kozcağız haberleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.11672
0.117192020-05-25 08:25:10