Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAŞKAN YARDIMCISI ÇETİN CANLI YAYINDA KONUŞTU...

Ömer Tepesi mevkiinde birçok okula ulaşım sağlayan çamurlu ve çukurlu yol sosyal medyada gündeme geldi.

Okunma: 1690

21.11.2018 13:56

Facebook'ta Paylaş

Ömer Tepesi mevkiinde birçok okula ulaşım sağlayan çamurlu ve çukurlu yol sosyal medyada gündeme geldi.

 

Bölgede çekim yapan ve canlı yayında yolun durumu hakkında bilgiler veren Bartın Televizyonu ve ABA Medya ekibine Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin açıklamalarda bulundu.

 

Başkan Yardımcısı Çetin açıklamasında okullara ulaşım sağlayan yolda birkaç gün önce mıcırlama çalışması yaptıklarını ve bölgede asfalt çalışması içinde hava şartlarının uygun olmasını beklediklerini söyledi.

 

Başkan Yardımcısı Çetin, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’un sosyal medyada yer alan “AK Partili belediyeler okul bile yapıyor. Bartın'da maalesef okul yolunun asfaltını bile yapamayan bir belediye yönetimi var.” şeklindeki ifadelerine de yanıt verdi.

 

“Aday adaylığı müracaatı bile alamadılar”

 

Çetin konuşmasında, “Sn. Vekilimiz “AK Partili belediyeler okul bile yapıyor” diyor. Amasra Belediyesi şu anda sürünüyor. Maaş bile veremiyor. Ve şu anda Türkiye’de Belediye Başkanlığına aday adaylığı müracaatı bile alamadılar. Yok, Türkiye’de tek il Bartın.” dedi.

 

“Sn. Vekilim beni konuşturma…”

 

Bartın’da ki yol çalışmalarını halktan katkı parası almadan sürdürdüklerini de sözlerine ekleyen Çetin, “Bu hafta sonu buraya asfalt yapacağız. Burada bir mıcırlama çalışması zaten yaptık. Hafta içi öğrenciler olduğu için çalışma yapamıyoruz. Şunu da merak ediyorum… Sn. Vekilim ilk defa yorum yapmış. Sn. Vekilim beni konuşturma. Nerde senin karayolları yolun? Türbede ki yol bitti mi? Nerde bizim Adliye İnşaatımız? Hastane inşaatından dolayı Anadolu Lisesinin yolları bozuluyor. Oraya kamyon girmeyen yere bağlantı yaptık. 750 öğrenci mağdur su yok diyor? Sn. Vekilim beni konuşturma. Senin üniversite yaptığın Hacı İbrahim Paşa yurdunda tuvaletlerin mi var? Lağımlar nereye gidiyor? Suyun nereye gidiyor? Birde sahtekar bir haber var Bartın Yerel diye. Sürekli yazıyor. Allah razı olsun. Yalancı, üçkağıtçı… Eğer harbi bir insansa gelsin görüşelim. Sn. Vekilim alsın beni yanına görüşelim.” dedi.

 

Amasra Belediyesi maaş verebiliyor mu?

 

Çetin konuşmasının devamında ise, “Biz bu işi oy için yapmıyoruz. Bu yollardaki vebal bizim, yapmakta bizim görevimiz. Basın arkadaşlarımıza sormak istiyorum. O kadar malzeme var. İmam Hatip Kavşağı neden bağlanmadı? Adliye Sarayı neden bitmedi? Amasra Belediyesi işçilerine maaş verebiliyor mu? Ama Bartın Belediyesi bölgede bir numara. İşçimiz memnun, vatandaşımız memnun.” diye konuştu.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04077
0.041222020-05-25 14:01:06