Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAŞKANLIĞI TAZELEDİ REFERANDUM HAKKINDA KONUŞTU

...

Okunma: 3806

25.01.2017 18:43

reşat günay, muhtar,
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın İli Muhtarlar Derneği 5. Olağan kongresini gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Reşat Günay yeniden aday olduğu kongrede güven tazeledi.

 

81 üyesi bulunan Bartın İli Muhtarlar Derneği’nin 5. Olağan Kongresi dernek binasında gerçekleştirildi. Tek liste halinde yapılan seçimlerde mevcut başkan Reşat Günay güven tazeleyerek yeniden Bartın İli Muhtarlar Derneği Başkanı seçildi. Üç yıl sonra gerçekleşecek 6. olağan kongreye kadar başkanlık görevine devam edecek olan Günay desteklerinden dolayı tüm muhtarlara teşekkür etti.

 

Bartın İli Muhtarlar Derneği 5. Olağan kongresini dün gerçekleştirdi.  Dernek binasında yapılan kongrede çoğunluk sağlanırken seçime tek liste ile gidildi. Bartın İli Muhtarlar Derneği Başkanı Reşat Günay yeniden aday olduğu ve tek liste ile girdiği seçim sonucunda üç yıl daha görevine devam edecek.

 

Kongrenin Bartın’a ve yurda hayırlı olmasını dileyen Günay, “Bugün 5. Olağan Genel Kurulumuzu yapıyoruz. Seçimlere tek liste halinde giriyoruz. Arkadaşlarımızın tümü bizi yeniden göreve layık görerek büyük bir teveccüh gösterdiler. Ben hepsine çok teşekkür ediyorum. Kongremizin tüm arkadaşlarımıza, ilimize ve memleketimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ülkemiz son zamanlarda zor günlerden geçiyor. Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından terör saldırılarına maruz kalıyoruz. Milletimizin her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Şu bilinmelidir ki milletimizin birlik ve beraberliği asla bozulamayacaktır. Ben terör saldırılarında şehit olan vatandaşlarımıza, polislerimize ve askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı gazilerimize de acil şifalar diliyorum.” Dedi.

 

Nisan ayında yapılması planlanan anayasa değişikliği referandumuna ilişkinde açıklamalar yapan Günay, “Halkımız referandumda ülkemiz ve kendisi için hangi kararı hayırlı görüyorsa o kararı verecektir. Biz halkın seçtiği kişiler olarak ülkemiz ve milletimizin geleceği, refahı ve huzuru için bu referandum da üzerimize düşen neyse yapmaya hazırız. Önemli olan ülkemizin ve milletimizin geleceği. Biz bunun için çalışıyoruz. Ülkemizin ve milletimiz için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz. Çünkü dünyada bizim bizden başka dostumuz yok. Bu gerçek ışığında hareket etmemiz lazım. Ben referandumun şimdiden ülkemizin ve milletimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” Dedi 

Etiketler: reşat günay, muhtar,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

2.89892
2.899412020-02-27 18:01:43