Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAYSAL ŞAMPİYONAYA HAZIRLANIYOR

...

Okunma: 6762

10.03.2018 17:48

ceyhan baysal, bartın, vücut, geliştirme, fitness, şampiyona, antalya, sponspor, milli takım, çağdaş spor, spor merkezi, antrenör, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

 

21-25 Mart  tarihinde 2018 Antalya Türkiye Vücut Geliştirme Ve Fitness Şampiyonasında Bartın’ı temsil edecek olan Çağdaş Spor Merkezi Antrenörlerinden Ceyhan Baysal şampiyona öncesinde hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor.

 

2018 Antalya Türkiye Vücut Geliştirme Ve Fitness Şampiyonasında dereceye girmeyi hedefleyen Baysal yaklaşık 7 yıldır aktif spor yapıyor. Son 4 yıllık süreçte Vücut Geliştirme Ve Fitness sporuna yoğunlaşan Baysal Milli Takıma seçilmenin hayalini taşıyor.

 

Vücut Geliştirme Ve Fitness sporunu severek yaptığını ve şampiyonaya çok ciddi bir şekilde hazırlanmaya devam ettiğini kaydeden Baysal, “21-25 Mart  tarihinde  Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye Vücut Geliştirme Ve Fitness Şampiyonasında ilimizi temsil edeceğim. Antalya’da Bartın’ın adını duyurmak ve ilimizi en güzel şekilde temsil etmek istiyorum. Mutlak derece hedeflediğim bu şampiyona da başarı elde ederek camiada ilimizin adını da duyurmayı arzu ediyorum. Tabi ki bu şampiyonaya katılım konusunda sponsorlukla destek olabilecek firma ve iş adamlarımızın da desteğini bekliyorum.” dedi.

 

Baysal açıklamasının devamında gelecekte ülkemizi de Milli Takım çatısı altında dünyada temsil etmek istediğini kaydederek, “Bu şampiyonadan elde edeceğim başarı Milli Takım içinde bir kapı olacak. Bu nedenle 2018 Antalya Türkiye Vücut Geliştirme Ve Fitness Şampiyonasını çok önemsiyorum. Günde 3 antrenman olmak üzere 6 saat boyunca çalışıyorum. Bu çalışmalarım sırasında Vücut Geliştirme Ve Fitness sporuna gönül veren genç arkadaşlarımıza da hocalık yapıyorum. Ciddi bir şekilde şampiyonaya odaklandım ve inşallah derece ile ilimize döneceğim. Şampiyona için Bartın’da ki firma ve iş adamlarımızın desteği benim için büyük bir moral olacaktır. ” diye konuştu.

Etiketler: ceyhan baysal, bartın, vücut, geliştirme, fitness, şampiyona, antalya, sponspor, milli takım, çağdaş spor, spor merkezi, antrenör, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.81904
1.819582020-05-27 15:59:34