Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BELEDİYE İFTARLARI DEVAM EDİYOR

İftar buluşmaları devam ediyor

Okunma: 2002

08.06.2017 12:21

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediyesi tarafından Ramazan Ayı dolayısıyla düzenlenen iftar programları devam ediyor. Son olarak Bartınspor yönetimine ve esnafa iftar veren Belediye Başkanı Cemal Akın, vatandaşlarla iftar yemeklerinde bir araya gelmeye devam ettiklerini söyledi.

 

Bartın Belediyesi, Ramazan Ayı dolayısıyla düzenlenen iftar yemekleriyle kentteki çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini ve üyelerini buluşturmaya devam ediyor. Haziran Çarşamba günü akşam yüzlerce vatandaşın Belediye Sosyal Tesislerinde birlikte iftar açtığı yemekte; Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı aynı zamanda Bartınspor Kulübünün Genel Sekreteri Turgut Altınçubuk, Bartınspor Genel Kaptanı Aykut Oktay Ulu, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı aynı zamanda Bartınspor Mali İşler Komitesi Sorumlusu Yılmaz Akdeniz, Bartın Muhtarlar Derneği Başkanı Reşat Günay, Bartınspor Kulübü yönetimi,  il genelinde faaliyet gösteren kulüp başkanları, faal hakemler ve esnaflar yer aldı. 

 

Akın, “Katılımınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum”

 

İftar programı sonrası yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Cemal Akın; “Bartın Belediyesi’nin 2013 yılından buyana geleneksel hale getirdiğimiz bu güzel faaliyetlerde birlikte olmaya çalışıyoruz. Daha önce aramızda olup, şu anda olamayanlar var. Vefat edenler var. Allah onlara rahmet eylesin. Tekrar sağlık ve mutluluk içerisinde hep birlikte bir daha ki Ramazanlara ermeyi nasip etsin. Bartın Belediyesi olarak öğrencilerimize de dışarıda iftar veriyoruz. Ortalama her akşam 1200 vatandaşımızla birlikte olmaya çalışıyoruz. Aş evimiz sayesinde yemekler belediyemiz vasıtasıyla evlere ulaştırılıyor. Gıda yardımı da yapıyoruz. Ben katılımınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04926
0.049692020-05-25 05:31:40