Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Belediyeden çocuklara şeker ikramı

Okunma: 603

25.04.2022 12:39

Facebook'ta Paylaş

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Bartın Belediyesi tarafından çocuklara elma şekeri ve pamuk şeker ikram edildi. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Bartın’da da büyük bir coşkuyla kutlandı. Bartın Belediyesi bayram kutlamaları kapsamında, Cumhuriyet Meydanında çocukların eğlenebileceği parklar yerleştirdi.

 

Bartın Belediyesi, Meydan da oyunlarını oynayan çocuklara pamuk şekeri ve elma şekeri ikramında bulundu. Şekerlerini alan çocuklar büyük sevinç yaşadı. 

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, etkinlikleri değerlendirdiği konuşmasında; “Bu bayram çok önemli bir bayram. Özellikle çocuklarımızla, büyüklerimizle hep birlikte kutluyoruz. Sabah saatlerinde Valiliğin önderliğinde programlar yapıldı, bizde Bartın Belediyesi olarak kaydırakları ve oyun alanlarını getirdik. Şimdi ise elma şekeri ve pamuk şekeri dağıtıyoruz. Bunları yapmak lazım, unutturmamak lazım. Bu günler vatanın ve milletin bekası için önemli günler. Hiç unutturmayacağız. Gür bir sesle bunları yapmaya gayret edeceğiz. Biz göreve geldiğimizden beri bu etkinlikleri yapıyoruz. Bu tür etkinlilikler devam edecek. Bu program Pazar günü de aynı şekilde devam edecek. Hatta bunu daha da fazlalaştırarak, gençlerimize hafta sonları eğlenebilecekleri bir alan açmak için haftada bir gün bu etkinlikleri yapmak istiyoruz.” Dedi. 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00869
0.010062024-06-15 13:59:05