Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BİBİ İSKENDER BARTIN'DA AÇILDI

...

Okunma: 13229

05.10.2018 18:40

bibi, bibi iskender, bartın, restaurant, sulu yemek, açılış, çevik kardeşler, yemeniciler sokak, bartın lokanta, bartın iskender, bartın sulu yemek, döner, lahmacun
Facebook'ta Paylaş

ÇEVİK KARDEŞLER BİBİ İSKENDER HİZMETE GİRDİ 

 

Bartın kent merkezi Yemeniciler Sokakta hizmete giren BİBİ İskender açılışının ilk gününde binlerce vatandaşı ağırladı.

 

İskender, döner, sulu yemek ve lahmacun gibi birçok lezzeti müşterilerinin beğenisine sunacak olan BİBİ İskender açılışı yapılarak hizmete girdi. Yemeniciler Sokakta hizmete başlayan BİBİ İskender’in açılış törenine Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Barış Özkan ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Okunan duaların ardından açılış kurdelesini kesen Belediye Başkanı Cemal Akın işletme sahiplerine üzerinde Bereket Duasının yer aldığı bir tablo hediye edip hayırlı ve bol kazanç dileklerinde bulundu.

 

Açılışın ardından davetlilere çeşitli ikramlar sunulurken davetliler iskender, döner, sulu yemekler ve lahmacun gibi lezzetleri tatma imkanı buldular.

 

BİBİ İskender işletme sahipleri İbrahim Çevik, Rıza Çevik ve Fadime Aktaş Bartın halkına temiz ve hijyenik bir ortamda güler yüzlü hizmet anlayışıyla hizmette bulunacaklarını ifade ederek, “Bugün açılışımızı yaptık. Bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Cemal Akın’a, esnaf dostlarımıza ve tüm Bartın halkına teşekkür ederiz. İşletmemizde vazgeçilmez önceliğimiz temizlik ve hijyen olacaktır. Bunun yanında güler yüzle sunacağımız birbirinden nefis lezzetlerle Bartın halkına kalite odaklı hizmet sunacağız. Müşterilerimiz iki katlı salonumuzda hem dinlenebilecekler hem de yemeklerini hoşça vakit geçirerek yiyebilecekler. Tüm Bartın halkını nefis lezzetlerimizi tatmaya ve çayımızı içmeye bekliyoruz.” şeklinde görüşlerini açıkladılar.

Etiketler: bibi, bibi iskender, bartın, restaurant, sulu yemek, açılış, çevik kardeşler, yemeniciler sokak, bartın lokanta, bartın iskender, bartın sulu yemek, döner, lahmacun
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.10766
0.108082020-05-28 22:16:50