Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BİNLER ZURNACI İÇİN BULUŞTU

Uğurlar olsun güzel insan...

Okunma: 14758

15.03.2018 15:28

abdul kerim zurnacı, vefat, cenaze, bartın, miray denizcilik, ahmet zurnacı, burhan zurnacı, ayfer zurnacı, bartın cenaze, çayırlar, miray denizcilik, bartın haber, cenaze haberi, bartın tv, bartın televizyonu
Facebook'ta Paylaş

BARTINLI İŞ ADAMI ZURNACI’YI SON YOLCULUĞUNA BİNLER UĞURLADI

 

Bartın’ın sevilen ve sayılan iş adamlarından Abdul Kerim Zurnacı’nın ölümü kentte büyük üzüntü yarattı. Zurnacı için Çaydüzü Çayırlar Merkez Camiinde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenledi. Cenaze töreninin ardından Zurnacı’nın naaşı balamba aile mezarlığına defnedildi.

 

 

Geçtiğimiz aylarda geçirdiği böbrek rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören ve tedavisi devam eden Bartınlı iş adamı Abdul Kerim Zurnacı tedavi gördüğü Bartın Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

 

Binler bir oldu

 

Yardımseverliği ile bilinen Miray Denizcilik sahibi Abdul Kerim Zurnacı’nın vefat haberi Bartın’da derin üzüntü ile karşılandı. Zurnacı için Çaydüzü Çayırlar Merkez Camiinde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenledi. Cenaze törenine siyasetten iş dünyasına kadar birçok kesimden binlerce vatandaş katıldı.

 

Derin üzüntü yaşandı

 

Cenaze namazı öncesinde merhum Abdul Kerim Zurnacı’nın Babası Şakir, kardeşleri Ahmet ve Burhan Zurnacı cami avlusunda taziyeleri kabul ettiler. Aile bireylerinin üzüntüsü kadar Zurnacı’nın yakınları ve sevenlerinin de büyük üzüntü içinde oldukları görüldü.

 

Cemaat cami avlusuna sığmadı

 

Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazında cami avlusunda yer kalmayınca cemaatin bir kısmı cami içerisinde bir kısmı da avlu dışındaki yolda saf tuttu.

 

Cenaze törenine Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yusuf Ziya Aldatmaz, 22. Dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, TSO Başkanı Halil Balık, Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı İsmail Bozbulut, Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Barış Özkan, Bartın TV Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın, denizcilik sektörü temsilcileri, iş adamları, esnaflar, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Uğurlar olsun güzel insan

 

Cenaze töreninin ardından Zurnacı’nın naaşı sevenlerinin gözyaşları arasında Balamba Mezarlığındaki aile kabristanına defnedildi. Cenaze töreninin ardından cenazeye katılanlar arasında merhum Zurnacı’nın yardımseverliği ve iyilikleri konuşularak yad edildi.

 

Rahmet ve sabırlar diliyoruz

 

Bizlerde merhum Abdul Kerim Zurnacı’ya Allah’tan rahmet, babası Şakir Zurnacı, annesi Emine Zurnacı, kardeşleri Ahmet Zurnacı, Burhan Zurnacı, eşi Ayfer Zurnacı ile yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

Etiketler: abdul kerim zurnacı, vefat, cenaze, bartın, miray denizcilik, ahmet zurnacı, burhan zurnacı, ayfer zurnacı, bartın cenaze, çayırlar, miray denizcilik, bartın haber, cenaze haberi, bartın tv, bartın televizyonu
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.12461
0.124912020-05-31 09:45:57