Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BİRİ BİTMEDEN İKİNCİSİNİN SÖZÜNÜ VERDİ

TOKİ Konutlarında kura çekişi gerçekleştirildi.

Okunma: 7839

08.03.2017 13:35

Facebook'ta Paylaş

Bartın’ın Ulus ilçesinde yapımına başlanacak olan TOKİ Konutları için noter huzurunda kura çekilişi gerçekleştirildi. Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ikinci etap TOKİ konutlarının da müjdesini verdi.

 

Bartın'ın Ulus ilçesinde yapımı planlanan TOKİ Konutları için başvuru şartları ve tarihleri geçtiğimiz Kasım ayında açıklanırken toplam 321 konutun yapılacağı proje için başvurular 16 Aralık tarihinde sona ermişti.

 

Ulus’ta yapımı planlanan ve başvuru süreci 10 Kasım tarihinde başlayan TOKİ konutları için başvurular 16 Aralık Cuma günü sona ererken B1 Tipi 2+1 konutlar ve C Tipi 3+1 konutlar olmak üzere yapılacak toplam 321 konut için 610 başvuru gerçekleşmişti.

 

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlerin umudu olan TOKİ konutları için bugün kura çekimi gerçekleştirildi.

 

Kura çekiminin öncesinde sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun,  “Ulus ilçesi bugün TOKİ coşkusu yaşıyor. İlçemizde ilk defa dar gelirlilerimize konut sahibi olma şansı getiriyoruz. Bu TOKİ ile Ulus Belediyemizin projesidir. İnşallah ilçemize hayırlı uğurlu olur. Bütün hak sahiplerine şimdiden bol şanslar diyorum. Çekilecek kuralarda elbet üzülenler olur ama buradan şunun sözünü veriyorum yeni konutları ikinci etapla devam edeceğiz. Kimsenin üzülmesini arzu etmiyoruz.” Dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

3.22164
3.222072020-07-04 01:53:20