Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BODRUM TANITIM TIRINA YOĞUN İLGİ

Bartın‘a gelerek Bodrum ‘un tanıtımını yapan tanıtım tırına Bartınlılar yoğun ilgi gösterdi.

Okunma: 2768

17.04.2017 17:58

bodrum tanıtım tırı, bartın,
Facebook'ta Paylaş

 

            20 Mart’tan bu yana Ülke genelinde birçok ili gezerek Bodrum’un eşsiz özelliklerini anlatan Eşsiz Bodrum Tanıtım Tırı, Zonguldak İlinden sonra Bartın İlimize de gelerek vatandaşlarla buluştu. Genç, yaşlı birçok vatandaşın ziyaret ettiği  tanıtım tırı ile  Türkiye ‘nin turizm cenneti olan Bodrum  tanıtıldı.  

 

Tanıtım tırını vatandaşlar ücretsiz olarak ziyaret ederlerken, ilginin son derece yoğun olduğu görüldü. Eşsiz Bodrum logosu ile Bodrum’un simgesi begonviller ve mavi beyaz Bodrum evleriyle süslenen tırın içinde Bodrum tabloları, üç boyutlu Bodrum tanıtım filmi, mandalina gazozu, kolonyası ve lokumu gibi Bodrum’un yerel tatları ve ürünlerinden oluşan tanıtım materyalleri bulunurken, tırda görevli ekip ise gittiği her ilde olduğu gibi Bartın ‘a  Bodrum’u sevenlere ve  merak edenlere  daha yakından tanıttı.

 

Bodrum’u Türkiye içinde daha iyi tanıtmak amacıyla hazırlanan Bodrum Tanıtım Tırı  Bodrum Kaymakamlığı’nın himayesinde, Bodrum Tanıtma Vakfı ve Bodrum Belediyesi’nin öncülüğünde hazırlanan proje kapsamında oluşturuldu.

 

“Bodrum Sizi Çağırıyor” sloganıyla başlatılan projeye, Bodrum Ticaret Odası (BODTO), Bodrum Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Bodrum Otelciler Derneği (BODER), Bodrum Denizciler Derneği, IMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi ve TÜRSAB Bodrum Yürütme Kurulu da destek veriyor.

Etiketler: bodrum tanıtım tırı, bartın,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.08239
0.082862019-09-23 10:22:56