Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Bostancı ve Birlik Ailesinin mutlu günü

Okunma: 1241

23.11.2022 13:10

Facebook'ta Paylaş

Hoşgeldin Bostancı bebek

Yazı İşleri Müdürümüz Bülent Bostancı ve eşi Duygu Birlik Bostancı’nın ilk evlatları dünyaya geldi.

Yazı İşleri Müdürümüz ve TRT Haber Bartın Muhabiri Bülent Bostancı ile eşi Duygu Birlik Bostancı’nın ilk evlatları Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde dünyaya geldi.

Erkek bebek Bostancı’nın, Op. Dr. Erol Nadi Varlı’nın Bartın’da ki görev süresince doğumuna katıldığı 500. Bebek olduğu öğrenildi. 

İlk kez babalık heyecanı yaşayan Bülent Bostancı, “Rabbim bizide mesut bahtiyar etti. Evladımızı sağ salim kucağımıza almayı nasip eyledi.” Diyerek mutluluğunu paylaştı.

Op. Dr. Erol Nadi Varlı ile birlikte ebe ve hemşirelere de teşekkür eden Bostancı, “Gebelik sürecinin en başından bu yana çok yoğun hasta takvimi olmasına karşın hastalarından ilgisini-desteğini hiç esirgemeyen, bugün de bizleri yalnız bırakmayan Op. Dr. Erol Nadi Varlı başta olmak üzere; doğum öncesi ve sonrasında güler yüzleriyle, gayretleriyle yanımızda olan Bartın Kadın Doğum Hastanesinde görevli Ebelerimiz ve Hemşirelerimize minnettarız. Doktorumuz Varlı’nın Bartın’da ki 11 aylık görev süresince doğumuna eşlik ettiği 500. bebeğin bizim bebeğimiz olması da bizler için ayrıca mutluluk oldu. Dualarıyla destek olan ve birbirinden güzel mesajlarıyla heyecanımızı paylaşan herkese teşekkürler.” Dedi.

Çiçeği burnunda anne Duygu Birlik Bostancı’da Op. Dr. Erol Nadi Varlı ile doğum ekibinde yer alan ebe ve hemşirelere teşekkür edip, “Allah bu güzel duyguyu herkese yaşatsın. Mutluluğumuzu, heyecanımızı paylaşan herkese teşekkürler. Hocamız Erol Nadi Varlı’ya, ebe ve hemşirelerimize de tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

 

Bizlerde Bartın 74 Haber Gazetesi ailesi olarak Yazı İşleri Müdürümüz Bülent Bostancı ile eşi Duygu Birlik Bostancı’yı tebrik ediyor, evlatlarına sağlık ve başarı dolu bir ömür diliyoruz.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0048
0.005262024-07-24 02:06:08