Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BÖYLE OLUR “KUŞÇU”NUN DÜĞÜNÜ

ÇİĞDEM GÜVEN VE EROL ŞENSAN ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Okunma: 12330

24.09.2018 19:49

Facebook'ta Paylaş

BÖYLE OLUR “KUŞÇU”NUN DÜĞÜNÜ

 

ÇİĞDEM GÜVEN VE EROL ŞENSAN ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ

 

Bartın Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Muhasebe Departmanında görevli Erol Şensan ile Bartın Kredi Yurtlar kurumunda güvenlik görevlisi olarak çalışan Çiğdem Güven hafta sonu düzenlenen nikah töreni ve ardından yapılan düğün merasimi ile dünya evine girdiler.

 

Balamba Tabiat Parkında gerçekleşen nikah töreni ve düğün merasimine Şensan ve Güven ailelerinin yakınları, Bartın Belediyesi personelleri ve çok sayıda davetli katıldı…

 

DAVETLİLER SALONA SIĞMADI

 

Avcılık merakı olan ve “Kuşçu” lakabıyla bilinen Erol Şensan ve Çiğdem Güven çiftinin düğününün gerçekleştiği salon hınca hınç dolarken, Yol kenarlarında düğün salonu etrafında uzun araç park kuyrukları oluştu.

 

MOTOSİKTLETLİ KONVOY OLUŞTU

 

Aynı zamanda motosiklet tutkunu da olan “Kuşçu Erol”un 150 kişilik motosiklet grubu arkadaşları düğün konvoyunda yeni çifti yalnız bırakmayarak destek oldular. Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Motorize yunus ekipleri de kısa süreli konvoyda yer aldı.

 

HAVAİ FİŞEK VE IŞIK GÖSTERİLERİ YAPILDI

 

Düğün öncesi gerçekleşen nikah töreninde her iki tarafın “EVET” demesinin ardından havai fişek ve ışık gösterileri yapıldı.

 

SAHNEDE BİR AN OLSUN YALNIZ BIRAKMADILAR

 

Yeni evli çiftin arkadaş ve komşuları çifti oyun alanında bir an olsun yalnız bırakmazken eğlence gece yarısına kadar devam etti.

 

TAKI MERASİMİNDE UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

 

Saatler 21:30 u gösterdiğinde takı merasimine geçildi. Uzun kuyrukların oluştuğu takı merasiminde Şensan ve Güven ailelerinin yakınları yeni evli çifte hediyelerini takmak için adeta birbirleri ile yarış ettiler. Yaklaşık 1,5 saat süren takı merasiminin ardından düğün merasimi dans müzikleri ve oyun havaları ile sona erdi.

 

Bizlerde Aba Medya Grubu olarak Çiğdem ve Erol çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Mustafa Gökkaya

24.09.2018

Yakışır abii .bir ömür boyu mutluluklar dilerim .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.09637
0.096922020-02-25 14:26:41