Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BTV'YE KUTLAMA VE DESTEK ZİYARETLERİ

...

Okunma: 5854

10.01.2017 17:06

10 ocak, gazeteciler günü
Facebook'ta Paylaş

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Bartın basının lokomotif kuruluşu Bartın TV ziyaretçi ve çiçek akınına uğradı.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın’ın önderliğinde Bartın TV çatısı altında Radyo B, Bartın 74 Haber Gazetesi ve www.bartintv.com.tr internet sitesi görsel ve yazılı basın olarak Bartın’da sektörün lokomotifi konumunda faaliyetlerine devam ediyor. Bartın’ın sesi, gözü ve kulağı olan bu kurumlar ve çalışanları 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde mesajlar ve ziyaretlerle destek yağmuruna tutuldular.

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya mesajlarıyla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ederken Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’da gönderdiği çiçeklerle Gazeteciler Gününe renk kattı.

 

Ziyaretlerde bulundular

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Bartın TV Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın ve Bartın TV Genel Müdürü Hasan Camcı kurum adına ziyaretleri kabul ettiler. Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Ali Özdemir, MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Kadın Kolları Başkanı Nurhan Akmaz, HEMA Endüstri A.Ş. Kurumsal İletişim Departmanından Emre Tursun, Ömer AK, Ayfer Aydoğan ziyaretlerde bulunan isimler arasında yer aldı.

 

Aydın’dan teşekkür ve kutlama

 

Bartın TV Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, “Bugün Vekillerimizden Belediye Başkanımıza, Kurum Müdürlerimizden özel sektör kuruluşlarının temsilcilerine kadar birçok tebrik ziyareti, telefonu ve mesajı aldık. Öncelikle nazik ziyaretler gerçekleştiren, çiçek göndererek bizleri mutlu eden, telefon ve mesajlarıyla desteklerini ileten tüm kurum ve kuruluşlarla beraber şahıslara kurumumuz ve kurumumuz çalışanları adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” Dedi.

 

En içten dileklerimle kutluyorum

 

Aydın açıklamasının devamında Gazetecilik mesleğinin ulusal bazda ülkelerin yerel bazda ise illerin gelişiminde ve halkın bilgilendirilmesinde önemli katkıları olduğunu ifade ederken, “Çalışan gazeteciler toplumu bilgilendirmek için her türlü şartlarda halkımızın gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili olmuşlardır. Bizlerde; Bartın TV, Radyo B, Bartın 74 Haber Gazetesi ve her gün binlerce kişinin takip ettiği www.bartintv.com.tr internet sitemizle toplumsal sorun ve taleplerin yöneticilere iletilmesi, sorunların hızlı bir şekilde giderilmesi yönünde oldukça önemli bir görevi ifa ediyoruz. Kurumumuz her dönemde kamuoyunun bilgilendirilmesi görevini, ilkeli ve tarafsızlık anlayışıyla başarı içinde yürütmüştür. Demokratik sistemlerin en gerekli şartlarından biri olan özgür ve çok sesli medyanın günümüzde önemi giderek artmış ve gazetecilik mesleği çağımızın en önemli meslekleri arasında yerini almıştır. Bartın’da da güçlü bir basın camiası oluşmuş durumdadır. Bu bizleri de mutlu etmektedir. Toplumun bilgilenmesi ve bilinçlenmesinde önemli rol oynayan gazetecilik mesleğini icra eden kurum çalışanlarımız ve ilimizin emektar basın mensupları her zaman olduğu gibi görevlerini başarıyla sürdürmeye devam edeceklerdir. Halkın bilgi edinme özgürlüğü için çalışan ve yasal sınırlar içinde haberlerini hazırlayıp sunan tüm basın mensubu arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum." Dedi.

 

Etiketler: 10 ocak, gazeteciler günü
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06004
0.060392020-02-19 15:55:03