Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BU EĞİTİM FIRSATI KAÇMAZ

Cuma günü başlayacak, ücretsiz olacak. Katılımcılara BAKKA tarafından sertifika verilecek...

Okunma: 7385

06.02.2017 19:22

Bartın Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası, bakka,
Facebook'ta Paylaş

Bartın Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından Türkiye’de ilk kez  gerçekleştirilecek olan “Muhasebeden Müşavirliğe Eğitim Projesi” 10 Şubat Cuma günü başlayacak. Ücretsiz olarak verilecek eğitim kapsamında katılımcılara BAKKA tarafından sertifika verilecek.

Türkiye’de ilk defa Bartın’da uygulanacak olan “Muhasebeden Müşavirliğe Eğitim Projesi” projesi 10 Şubat Cuma günü başlayacak. Bartın SMMMO Başkanı Mustafa Fındık proje hakkında bilgilendirme yaparken ücretsiz olarak verilecek eğitimlere tüm Bartın halkının davetli olduğunu söyledi.

 

Projenin ücretsiz olduğunun vurgusunu  yapan SMMMO Başkanı Mustafa Fındık, 7 gün sürecek eğitimlerin tüm çalışanlara yönelik olduğunu belirterek Bartınlıların bu fırsatı değerlendirmesini istedi.

 

Bartın Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası (SMMMO), Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2016 yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanan, “Muhasebeden Müşavirliğe Eğitim Projesi” ile Türkiye’de bir ilke imza atmış olacak. Bartın SMMMO Toplantı Salonu’nda düzenlenecek ve 7 gün sürecek olan eğitimler tamamen ücretsiz olacak. Ayrıca eğitimler sonunda katılımcılara BAKKA tarafından sertifika verilecek.

 

Herkesle ilgili bir proje olacak

 

Bartın SMMMO Başkanı Mustafa Fındık projenin basın aracılığı ile kamuoyuna duyurulması için yaptığı bilgilendirme toplantısında Bartın halkının bu fırsattan yararlanmasını isteyerek, “Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ile teknik destek projesi kapsamında bir çalışma yaptık ve projemiz kabul oldu. Geçtiğimiz hafta Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ile sözleşmemizi gerçekleştirdik. Bartın’da sadece bizim meslektaşlarımıza değil, tüm çalışanlara, tüm muhasebecilere, bankalarda çalışanlara yani herkesle ilgili bir proje olacak. Bu proje kapsamında 7 gün bir eğitim yapacağız. İlk eğitimimize Cuma günü başlayacağız. Yani Cuma, Cumartesi ve Pazar olmak üzere üç hafta sonu sürecek.” Dedi.

 

Bartınlılar bu fırsatı değerlendirsin

 

Eğitimlerin detayları hakkında da bilgiler veren Fındık, “2 gün genel muhasebe, 2 gün maliyet muhasebesi, 2 günde mali tablo analizleri, 1 günde inşaat muhasebesi eğitimi vereceğiz. Burada bizim isteğimiz geniş bir katılım kitlesi olsun. Yani bedava bu eğitimler, kimseden para alınmayacak ve burada misafir edeceğiz. Yani burada güzel bir program yapacağız. Eğitmenlerimizden 1 tanesi profesör, 1 tanesi doçent doktor, 1 tanesi de mali müşavirler kapsamında bu eğitimlerimizi güzel bir şekilde yürüteceğiz. Dediğim gibi amacımız bu eğitimlere herkesin katılmasıdır. Katılım sağlayanlara da sertifikada vereceğiz. Türkiye’de ilk defa, bir oda böyle bir projeye hak kazandı. Buda ilk defa Bartın odası oldu. Bu kursu bitiren arkadaşlarımız bilgilerini geliştirecekler. Hatta, kursa gelenlere hediye kitap vereceğiz. Bartınlılar bu fırsatı değerlendirsin.” Diye konuştu.

Etiketler: Bartın Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası, bakka,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

6.5808
6.581172020-02-22 11:01:49