Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BU NE SEVGİ AH...

BU NE SEVGİ AH...

Okunma: 257

12.06.2019 10:07

Facebook'ta Paylaş

Bartın Valisi Sinan Güner ve eşi Uzm. Dr. Beyhan Güner, vatandaşları hareketli bir hayata teşvik etmek ve obezite ile mücadeleye dikkat çekmek amacıyla Fatih İlk ve Ortaokulunda düzenlenen  “Sağlığın İçin Hareket Et” programına katıldılar.


İl Sağlık Müdürlüğü tarafından okul girişinde hazırlanan stantlarda yer alan bilgilendirme broşürlerini inceleyen Vali Güner sağlık çalışanlarından da yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.  


Fatih Ortaokulu kapalı spor salonunda gerçekleşen programda minik öğrencilerin Vali Güner'e sarılarak adeta sevgi çemberi oluşturmaları ise günün karesi olarak yorumlandı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan program açılış konuşmasının ardından Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin halk oyunları gösterisi, Kick Boks gösterisi, minikler ve büyüklerin basketbol gösterisi ile devam etti. 


Öğrencilerle bir araya gelen Vali Güner, hareketsiz yaşamın, modern toplumlar için en önemli problemlerin başında yer aldığını belirterek hareketli yaşamın ve sporun her zaman yaşamlarının bir parçası olması gerektiği ifade etti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.10761
0.108212019-09-18 10:43:25