Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BU SESE KULAK VERİN

Kayıp kız 5 gündür bulunamıyor...

Okunma: 96638

27.02.2017 15:17

kayıp kız, bartın, çiğdem ören, erbil ören,
Facebook'ta Paylaş

 

Gazi Ortaokulu öğrencisi Çiğdem 5 gündür kayıp. Aile her yerde kızlarını arıyor ancak 5 gündür Çiğdem’den hiçbir ize rastlanılamadı.

 

Bartın Gazi Ortaokulu öğrencisi 14 yaşındaki Çiğdem Ören 5 gündür kayıp. Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü evden çıkıp okula giden Çiğdem Ören okuldan çıktıktan sonra bir daha eve dönmedi. Kızları eve gelmeyince gidebilecek olduğu her yeri arayan aile olumlu bir sonuç alamayınca emniyet ekiplerine başvurdu.

 

Kızlarının kayıp olduğunu emniyet birimlerine bildiren aile emniyet ekiplerinden gelecek güzel haberi bekliyor. Çiğdem Ören’in kaybolduğu günden itibaren 5 gün geride kalmasına karşın hiçbir haber alınamaması aileyi endişeye sürüklerken kızlarının bulunmasını bekleyen aile duyarlı vatandaşlardan da yardım bekliyor.

 

5 gündür kendisinden haber alınamayan Çiğdem’in babası Erbil Ören kızının en son geçtiğimiz hafta Çarşamba günü okula gittiğini ancak okuldan çıktıktan sonra eve dönmediğini belirtip, “Aklımıza gelebilecek her yerde aradık. Polise, komşularımıza, akrabalarımıza ve tüm tanıdıklarımıza haber verdik. Sosyal medyadan da görenler duyanlar olursa diye yardım çağrısında bulunduk. Kızımın bir an önce bulunmasını istiyorum.” Dedi.

 

Tüm Bartın halkına da seslenen aile kızlarından haber alan, duyan ya da gören olursa 0536 054 22 74 nolu telefondan kendilerine yada polis ekiplerine ulaşılmasını istedi.

Etiketler: kayıp kız, bartın, çiğdem ören, erbil ören,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.01272
0.014022024-04-14 20:58:51