Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BU ŞİKAYETLERE NE DİYECEKLER?

...

Okunma: 9630

16.07.2018 18:46

devlet hastanesi, bartın devlet hastanesi, hasta, hasta yakınları, şikayet, abdullah danışman, yönetim, hastane yönetimi, bartın hastane, bartın devlet hastanesi, bartın haber, bartın tv, hastane haber
Facebook'ta Paylaş

Bartın Devlet Hastanesinde yönetimsel sorunlardan kaynaklı olarak Doktorlarla başlayan memnuniyetsizlik süreci çalışanların ardından hastaları ve hasta yakınlarını da isyan ettirdi.

 

Psikiyatrik bölümünde tedavi gördüklerini kaydeden hastalar ve hasta yakınları temizlik hususu ve yetersiz personel konusunda şikayetlerini yazılı olarak şikayet kutusu aracılığı ile yönetime ilettiler.

 

Aralarında hasta yakını ve hastaların bulunduğu toplam sekiz imza sahibi tarafından oluşturulan şikayet formunda odalar başta olmak üzere tuvalet temizliğinin yetersizliğine değinildi.

 

Ayrıca yatak çarşaflarının dahi hasta yakınları ve hastalar tarafından değiştirildiği ifade edilirken temizlik işlerinin de yine hasta yakınları ve hastalar tarafından yapıldığı ifade edildi.

 

Şikayet formunda en dikkat çekici husus ise servislerde farelerin dolaştığı iddiası oldu.

 

15/07/2018 tarihli şikayet formuna istinaden hastane yönetiminin ne tür bir girişimde bulunduğu ise merak konusu olmaya devam ederken 8 hasta ve hasta yakını tarafından imzalı olarak oluşturulan şikayet formuna istinaden hastane yönetimi ve İl Sağlık Müdürlüğünce kamuoyuna yapılacak açıklama ise merakla bekleniyor.

 

Geçtiğimiz tarihlerde Bartın Devlet Hastanesi ile ilgili olumsuz haberler karşısında İl Sağlık Müdürlüğü "Magazin Haberler" açıklamasında bulunmuştu.

 

Etiketler: devlet hastanesi, bartın devlet hastanesi, hasta, hasta yakınları, şikayet, abdullah danışman, yönetim, hastane yönetimi, bartın hastane, bartın devlet hastanesi, bartın haber, bartın tv, hastane haber
Okuyucu Yorumları

Ceylin

16.07.2018

Aaa yalan iftira yine magazin mumkun degil ;) ben cocugun annesine aaa fare diye gosterdigine tanik oldum ama fare filam olur yaaa ne var bunda tim ler halleder

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.72573
0.726382020-02-21 07:23:24