Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BURASI MAALESEF BARTIN!!!!

Okunma: 5138

22.07.2018 15:12

Facebook'ta Paylaş

BURASI MAALESEF BARTIN!!!!

 

BUGÜN 83 GÜN OLDU BARTIN BELEDİYESİ DİLEKÇEMİZE VE DİLEKÇEMİZDEKİ SORULARIMIZA HALA BİR CEVAP VERMEDİ.

 

ERCAN AYDIN SOSYAL MEDYADA YAPTIĞI PAYLAŞIMDA BARTIN BELEDİYESİNİN 83 GÜNDÜR DİLEKÇELERİNE CEVAP VERİLMEDİĞİNİ VE YAPILAN İŞLEMLERİN USULSÜZ OLDUĞUNU BELİRTEREK BELEDİYE BU HATAYI DÜZELTMEDİĞİ TAKTİRDE CUMHURİYET SAVCILIĞINA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞINI BELİRTTİ.

 

İŞTE O PAYLAŞIM.

 

İNŞAAT HALİNDEKİ 27 DAİRENİN OLDUĞU BİR APARTMANDA 10 KİŞİNİN BİR ARAYA GELEREK OLUŞTURDUĞU UYDURMA BİR APARTMAN YÖNETİMİNİ MUHATAP ALARAK, MÜTEAHHİTİ VE İNŞAAT RUHSATI OLAN BİNAYA 2'İNCİ BİR İNŞAAT RUHSATI VEREN BARTIN BELEDİYESİ NEYİN KAFASINI YAŞIYOR?

 

İMAR KANUNUDA BÖYLE BİR MADDE VARSA ÇIKSINLAR ERKEK GİBİ KAMUOYU İLE PAYLAŞSINLAR.

 

ŞUNU DA İYİ BİLSİNLERKİ ŞİMDİYE KADAR SUSTUMSA ORDA YETERİNCE MAĞDUR OLAN İYİ NİYETLİ MÜŞTERİLERİMİN DAHA FAZLA MAĞDUR OLMAMALARI İÇİNDİ.

 

AMA ARTIK DURMAYACAM VE SALI GÜNÜNE KADAR BELEDİYEYE SÜRE VERİYORUM 3. KİŞİYE VERDİKLERİ UYDURMA İNŞAAT RUHSATINI DERHAL İPTAL EDİP YÜRÜTMEYİ DURDURSUNLAR.

 

AKSİ HALDE SALI GÜNÜ BAŞTA RUHSATTA İMZASI OLAN BAŞKAN CEMAL AKIN VE TÜM SORUMLULAR HAKKINDA CUMHURİYET SAVCILIĞINA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAM.

 

NE OLURSA OLSUN BU ÜLKEDE HALA ADALETİN OLDUĞUNA İNANANLARDANIM, GARİBAN MÜŞTERİLERİMİN HAKKINI KİMSEYE BİRİLERİNİN PEŞKEŞ ÇEKMESİNE ASLA MÜSAADE ETMEYECEM" dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.26913
1.269572020-02-27 16:59:56