Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BURUK BAYRAMLARI MUTLULUĞA ÇEVİRECEĞİZ

...

Okunma: 2771

14.06.2018 19:58

aysu bankoğlu, bankoğlu, chp, milletvekili, milletvekili adayı, bartın, seçim, 24 haziran, bartın seçim, bartın milletvekili, bartın haber, haber bartın, tv, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

CHP Bartın Milletvekili Adayı Av. Aysu Bankoğlu tüm Bartınlıların ve Müslüman Aleminin Ramazan Bayramını kutlayarak, “Ramazan Bayramını milletçe; kardeşlik, barış, huzur ve coşku içinde kutlamayı temenni ediyoruz. Annelerin, babaların, dedelerin, ninelerin ve çocukların yoksullukla imtihan edilmediği, yokluklardan dolayı içinin burkulmadığı bayramlar diliyoruz. CHP kadroları olarak 24 Haziran seçimleri öncesinde milletimize yokluk ve yoksulluktan uzak, adalet ve gelirin eşit dağıtıldığı Türkiye vaat ediyoruz. Yokluğun ve yoksulluğun burukluğunda geçen bayramları gelirin adaletli dağılımıyla mutluluğa çevirmek için geliyoruz.” dedi.

 

CHP Bartın Milletvekili Adayı Av. Aysu Bankoğlu 24 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarına devam ederken Bartın halkınıN ve tüm Müslüman Aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

 

Burukluğu mutluluğa çevirmek için geliyoruz

 

CHP Bartın Milletvekili Adayı Av. Aysu Bankoğlu mesajında, “Ramazan Bayramını milletçe; kardeşlik, barış, huzur ve coşku içinde kutlamayı temenni ediyoruz” derken yoksulluk ve yokluktan dolayı buruk geçen bayramlara da dikkat çekip, “Annelerin, babaların, dedelerin, ninelerin ve çocukların yoksullukla imtihan edilmediği, yokluklardan dolayı hiç kimsenin içinin burkulmadığı bayramlar diliyoruz. CHP kadroları olarak 24 Haziran seçimleri öncesinde milletimize yokluk ve yoksulluktan uzak, adalet ve gelirin eşit dağıtıldığı Türkiye vaat ediyoruz. Yokluğun ve yoksulluğun burukluğunda geçen bayramları eşit ve adaletli gelir dağılımıyla mutluluğa çevirmek için geliyoruz” dedi.

 

Bu ülkenin geleceği için çalışıyoruz

 

Türkiye’nin üretimle kalkınması, gelirin eşit ve adaletli dağıtılarak mutluluğun tüm bireylere yayılması başta olmak üzere üzerlerine düşen her türlü göreve hazır olduklarını kaydeden CHP Bartın Milletvekili Adayı Av. Aysu Bankoğlu, “Mübarek Ramazan Bayramı’nda ülkemizde ve kentimizde yaşayan her bir yurttaşımızın öncelikli dileği barış, huzur ve kardeşlik içinde bir bayram geçirmek. Yurttaşlarımız diledikleri barış, huzur ve kardeşliğin sadece bayramlarla sınırlı kalmasını değil geleceğe de yayılmasını istiyorlar. Kadınlarımız sayılmayı, saygı görmeyi, gençlerimiz kaygı içinde yaşamadan geleceğe güvenle bakmayı, esnaflarımız kazançlarının hiç değilse giderlerini karşılamasını, babalarımız mutfaklarının ve evlatlarının ihtiyacını kara kara düşünmeden temin edebilmeyi arzuluyorlar. Bu cennet vatanda yaşayan yurttaşlarımız ay sonunu nasıl getiririm düşüncesinin verdiği huzursuzluktan fazlasıyla yoruldular. Omuzlarında ki ağır yükü artık kaldıramaz hale geldiler. Biz böylesi bir ortamda yürekleri burkulan anneleri, babaları, dedeleri, nineleri ve dünyanın mutluluğu en çok hak eden bireyleri olan çocukları düşünüyoruz. Bizler ülkemizin her bir bölgesinde gelirin eşit ve adaletli dağıtılmasını istiyoruz. İnsanlarımızın yüzü gülsün, bayramlar daha da mutlu geçsin ve her günümüz bayram havasında yaşansın istiyoruz. İşte bu yüzden yollarda, ilçelerde, beldelerde, köylerde ve sahalardayız. 24 Haziran seçimleri öncesinde adım basmadık bir nokta ve sıkılmadık bir el bırakmadan bu ülkenin geleceği için çalışıyoruz.” dedi.

 

Ele ve gönül gönüle kutlayacağız

 

Bayramların bir milleti birbirine sımsıkı saran özel günler olduğunun da altını çizen CHP Bartın Milletvekili Adayı Av. Aysu Bankoğlu, “Yılın en müstesna günlerini yaşadığımız Ramazan günlerinin sonrasında yine yılın en önemli günlerinden biri olan Ramazan Bayramını tüm yurttaşlarımızla, kentimizin tüm bireyleriyle el ele ve gönül gönüle kutlayacağız. Bizler biliyoruz ki bayram günlerini eşsiz kılan yegane şeylerden biri hanelerde yaşanan coşkudur. Ve bu coşkunun akrabalarla, komşularla, dostlarla paylaşılmasıdır. Hayattaki tüm güzelliklerin paylaştıkça çoğaldığına inanıyoruz. Bu Ramazan Bayramında da paylaşarak mutluluğumuzu çoğaltacağız. Sadece ev kapıların değil aynı zamanda gönül kapılarının da açıldığı bayramı tüm hemşehrilerimizle birlikte en güzel şekilde idrak edeceğiz. Müslüman coğrafyasında ve dünyanın tüm noktalarında savaşların son bulduğu, huzurun yayıldığı ve insanların mutluluğunun arttığı bir yaşam dileyeceğiz. Çiftçimizin, işçimizin, memurumuzun, asgari ücretli çalışanlarımızın, esnafımızın, sanayicimizin ve çocukların güldüğü bir Türkiye dileyeceğiz. Tüm bu dileklerimizi gerçeğe dönüştürmek adına da canla, başla, yorgunluk ve yılgınlık bilmeden çalışacağız. Gecemizi gündüzümüze katarak, çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, emekçilerimize değer vererek çalışacağız. Haklının hakkını koruyarak, zalimlerin karşısında durarak çalışacağız ve tüm çalışmalarımızda gücümüzü de bugüne kadar olduğu gibi yine ve sadece yurttaşlarımızdan alacağız.” dedi.

 

Hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum

 

CHP Bartın Milletvekili Adayı Av. Aysu Bankoğlu mesajının son bölümünde ise, “Üreten, üreterek güçlenen, adalette ve gelirde eşitlenen, eşitlendikçe huzurla gelişen bir Türkiye için üzerimize düşen tüm görevleri eksiksiz yerine getirme gayreti içinde olacağımızın sözünü samimiyetle veriyoruz. Halkımızın huzurunda çalışmalarımızı barış ve kardeşlikle kenetlenen bir Türkiye hedefi ile sürdüreceğimizin de altına imzamızı atıyoruz.  İşte tüm bu duygu ve düşüncelerle başta tüm aziz şehitlerimizi de rahmetle anarak yurttaşlarımızın ve hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.” dedi.

 

Etiketler: aysu bankoğlu, bankoğlu, chp, milletvekili, milletvekili adayı, bartın, seçim, 24 haziran, bartın seçim, bartın milletvekili, bartın haber, haber bartın, tv, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.08717
0.087522020-01-19 08:22:43