Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BÜYÜK KAR GETİRECEK

...

Okunma: 7193

31.10.2017 17:35

bartın, yıldırım yapı, yıldırım emlak, murat yıldırım, bartın haber, bartın haberleri, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

İnşaat ve Emlak Firması sahibi Murat Yıldırım, gayrimenkul sektörüyle ilgili açıklamalarda bulunurken Bartın’ın büyük yatırımlar almaya devam ettiğini ve Bartın’da gayrimenkule yatırım yapanların yakın gelecekte büyük oranlarda kar edeceklerini söyledi.

 

İnşaat ve Emlak Firması sahibi Murat Yıldırım insanların iç huzuruna hitap edecek daireleri uygun fiyata satışa sunduklarının altını çizerken Gayrimenkul ve İnşaat sektörüyle ilgili önemli bilgiler verdi.

 

Bartın yatırımlarla büyüyor

 

Gayrimenkul ve emlak piyasasında 2017 yılının iyi başladığını belirten ve gayrimenkul sektörü ile Bartın’ın da büyüdüğünün altını çizen Murat Yıldırım, “Emlak piyasasında 2017 yılı çok iyi başladı. İnşaat sektörü yine ekonominin lokomotifi olmaya devam ediyor. Bartın açısından değerlendirdiğimizde kentte 2017 yılı yine hızlı geçmeye devam ediyor. 2018 yılından da beklentilerimizin yüksek olduğunu belirtmemiz gerekir. Çünkü önce Türkiye sonra Bartın büyümeye devam ediyor. Hükümetimizin Bartın’a çok büyük yatırımları var. Bunlara örnek verecek olursak, Kirazlık köprü barajı, yeni yapılacak Devlet Hastanesi, Bartın Üniversitesi, yeni çevre yolları ve Filyos Vadi Projesi gibi dev yatırımlar hızlı bir şekilde ilerliyor. Tabi bu aşamada bölgemizin önemli yatırımı arasında olan Filyos Vadi Projesi Bartın’a büyük katkılar sunacaktır.” dedi.

 

Cazip fiyatlar var

 

Bartın genelinde emlak piyasasının olukça hareketli olduğunu ve kış aylarında biraz durağanlık gösterse de gayrimenkul almak isteyenler için cazip fiyat seçenekleri olduğunu kaydeden Yıldırım, “Ben bu avantajlı durumu değerlendirmelerini isterim. Bu noktada uygun ve kaliteli ev alabilmeleri alıcıların da büyük kazançları olmuş olur.” diye konuştu.

 

Yüzde 20 zam beklentimiz var

 

İnşaat maliyetlerinin artmasına karşın firmaların maliyetleri daire fiyatlarına yansıtmadıklarına da vurgu Yapan Yıldırım, “Maliyetler biraz arttı ama inşaat firmaları maliyetleri dairelere daha yansıtmadı. Bunun için elimizde uygun dairelerimiz var. Önümüzde yıl maliyetlerden dolayı Bartın’da daire fiyatlarına yüzde 20 zam beklentimiz var. Vatandaşlarımızda şu anki durumda daire aldıkları zaman büyük kar elde etmiş olurlar. Kısacası gayrimenkul sektöründe bu aylarda daire alanlar karlı çıkarlar.” dedi.

 

Dedikodulara inanmayın

 

Piyasalarla ilgili dedikodulara da açıklık getiren Yıldırım, “Yok efendim ekonomi durgun, yok efendim 2018 zor olacak gibi söylentilere kimsenin itibar etmemelidir. Ülkemizin başında güçlü ve dik duruşlu bir lider olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la 2023 hedeflerine ulaşacağız. Bu anlamda ülkemize ve Bartın’ımıza yatırım yapanların çok karlı çıkacaklardır.”dedi.

 

Yıldırım açıklamasının sonunda, gayrimenkul almak isteyen vatandaşların Yıldırım Yapı Emlak bürosuna gelerek, uygun fiyatta bulunan daireleri görebileceklerini sözlerine ekledi.

Etiketler: bartın, yıldırım yapı, yıldırım emlak, murat yıldırım, bartın haber, bartın haberleri, bartın tv
Okuyucu Yorumları

yalçın t.

01.11.2017

yoksa nasıl daire satacaksınız demi?bartın kadar dairenin pahalı oldu başka il var mı acaba? herkes kendi cebini düşünüyor. vatandaşı düşünen hiç yok...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00455
0.005082021-10-21 01:39:42