Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Çakır'dan İlçe Emniyet Müdürlüğüne ziyaret

Çakır Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Okunma: 217

06.04.2022 12:26

Facebook'ta Paylaş

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır Türk Polis Teşkilatı'nın 177. yılı ve Polis Haftası dolayısıyla Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Başkan Çakır, İlçe Emniyet Müdürü Metin Ilgın tarafından bizzat karşılanırken, Emniyet Müdürü ve polislerle sohbet ederek, polis haftalarını kutladı.

 

Başkan Çakır, hayatları boyunca meslekleri uğruna fedakarca çalışan teşkilat mensuplarını şu sözlerle kutladı;  "Türk Polis Teşkilatımız kurulduğu günden beri ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamayı, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumayı, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehditlere karşı mücadelede etmeyi kendisine vazife edinmiştir. Huzur ve barış ortamının korunması için tüm özverisiyle, çalışmış ve aynı özveriyle de çalışmaya devam etmektedir. Her zaman fedakarca görevini yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak görevini yerine getirmiş olan Polis Teşkilatımızın çok değerli mensuplarını yürekten kutluyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Polis Teşkilatımızın 177. yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutluyorum. Görevi başında şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyor, görevi başında olan polislerimize aileleri ile sağlık ve mutluluk diliyorum. " 

Başkan Çakır daha sonra başarılı çalışmalarından dolayı tüm İlçe Emniyet Teşkilatı adına Amasra İlçe Emniyet Müdürü Metin Ilgın’a teşekkürlerini dile getirerek, çiçek takdim etti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00645
0.007732022-08-09 01:46:43