Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ÇAYLAR ÜNİAK'LI GENÇLERDEN...

Sabahın erken saatlerinde pazarcı esnafının içini ısıttılar...

Okunma: 3673

27.10.2017 17:07

üniak bartın, bartın üniak, çay, simit, bartın haber, bartın haberleri
Facebook'ta Paylaş

Bartın Ak Parti Gençlik Kolları İl Üniversiteler Birimi Başkanlığı üyesi ÜNİAK'lı gençler Kadınlar Pazarında çay ve simit ikramında bulundular.

 

Sabah namazında Arap Camiinde buluşan gençler, namazının ardından pazar esnafına giderek pazar esnafına çay ve simit ikramında bulundu.

 

Pazar esnafı ile keyifli sohbetlerde de bulunan gençler hayırlı işler temennisinde bulundukları esnaflardan teşekkür aldılar.

 

ÜNİAK Başkanı Onur Özkaya, "Sabahın erken ve soğuk saatlerinde köylerinden zor imkan ve uğraşlar ile gelip soğuğun altında ekmek parası peşinde koşan emektar pazar esnafımızın içlerini ısıtacak bir yudum çay uzatmış olmanın sevincini yaşıyoruz. Onların hayır dualarını almak ve gözlerindeki mutluluğu görmüş olmak bizleri ayrıca mutlu etti. Ettiğimiz sohbetlerimiz ile onların hayat tecrübelerini duymakta bizlere çok şey kattı. Bundan sonraki süreçte de bu tarz projelerde yer almaya devam edeceğiz. Sabahın erken saatlerinde yataklarından kalkıp gelen ÜNİAK ailemizin güzel fertlerine bu etkinliğe katkılarından dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Etiketler: üniak bartın, bartın üniak, çay, simit, bartın haber, bartın haberleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04083
0.041222020-05-26 07:09:21