Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CEMAL AKIN CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Son dakika... Son dakika... Son dakika...

Okunma: 7822

26.04.2018 17:01

cemal akın, istifa, belediye başkanı, bartın belediyesi, mhp, mhp milletvekili adayı, bartın belediye, başkan akın, milletvekili adayı, istifa haberi, bartın haberleri, 24 haziran, seçim, milletvekili, aday, adaylık
Facebook'ta Paylaş

 

24 Haziran seçimlerinde MHP’den Milletvekili Adayı Olmak için Belediye Başkanlığı görevinden istifa edip etmeyeceği merakla beklenen Cemal Akın "Verdiğim sözden caymadım" diyerek Belediye Başkanlığı görevine devam ettiğini duyurdu.

 

24 Haziran seçimlerinde MHP’den Milletvekili Adayı Olmak için Belediye Başkanlığı görevinden istifa edip etmeyeceği merakla beklenen Cemal Akın, Bartın Televizyonu canlı yayınında istifa edip etmeyeceğini açıkladı ve Belediye Başkanı olarak göreve devam edeceğini duyurdu.

 

24 Haziran seçimlerinde MHP’den Milletvekili Adayı Olmak için Belediye Başkanlığı görevinden istifa edip etmeyeceği büyük bir merakla beklenen Cemal Akın, "Verdiğim sözden caymadım" diyerek Belediye Başkanlığı görevine devam ettiğini duyurdu.

 

Başkan Akın daha öncede defalarca kez Belediye Başkanlığı görevine devam etmek istediğini deklare etmiş ve Bartın’da daha yapacağı büyük işler olduğunu ifade etmişti.

 

Buna karşın son ana kadar sürpriz bir şekilde istifa edebileceği beklenen Başkan Akın kamuoyunun merakla beklediği o açıklamayı Bartın Televizyonuna yaptı.

 

Milletvekili Adayı olması durumunda seçimi kazanabileceğini ve bunu anketlerde de gördüklerini kaydeden Başkan Akın buna karşın, “bildiğiniz gibi ben defalarca bunu açıklamıştım. Milletvekili adayı olmayacağımı ifade etmiştim. Allah izin verirse, millet teveccüh eder ve teşkilatımız da değerlendirirse tekrar belediye başkanı olarak göreve devam etmek istediğimi kaydetmiştim. Bizim yapacak bir sürü işimiz var. Yeni projeler sadece 70 tane şu anda. Bartın’da bu görevi yapmak istiyoruz. Bartın’da bu göreve devam etmek istiyoruz. Ben şahsım için böyle bir şey istemem. Peki vekil adayı olsak kazanır mıydık? Anketler kazanabilecek olduğumuzu gösteriyordu. Kendi şahsımızın rahat etmesi için ya da Ankara’da bulunmak için böyle bir şey yapmayacağımı da beyan etmiştim. Biz millet için buradayız. Biz Bartın için buradayız.” şeklinde konuştu.

 

Etiketler: cemal akın, istifa, belediye başkanı, bartın belediyesi, mhp, mhp milletvekili adayı, bartın belediye, başkan akın, milletvekili adayı, istifa haberi, bartın haberleri, 24 haziran, seçim, milletvekili, aday, adaylık
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

5.05834
5.086052020-02-21 06:48:57