Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
CEMRE SAYA AİLESİ 1'İNCİ YILI KUTLADI

...

Okunma: 3772

14.05.2018 17:55

cemre, cemre saya, ayakkabı, ayakkabı fabrikası, bartın, ulukaya, şelale, kutlama, ali karaduman, necati sandıkçı, bartın ayakkabı, ayakkabı fabrikası bartın
Facebook'ta Paylaş

Cemre Saya Ayakkabı Fabrikası 1’inci kuruluş yıl dönümünü usta ve personelleri ile birlikte kutladı.

Bartın’da üretim yapan ve bünyesinde onlarca kişiyi istihdam eden Cemre Saya Ayakkabı Fabrikası 1’inci kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Yönetici, usta ve tüm personelin katılım sağladığı kutlama programı Bartın’ın doğa güzelliği ile ünlü Ulukaya Şelalesinde gerçekleştirildi.

Kutlama etkinlikleri kapsamında pasta kesen, odun ateşinde yiyecek pişiren Cemre Saya Ayakkabı Fabrikası üyeleri eğlence dolu bir günü geride bıraktı.

Cemre Saya Ayakkabı Fabrikasının kurucu ortakları Ali Karaduman ve Necati Sandıkçı kutlama programına ilişkin, “Personelimizle 1. Yıl dönümümüz de piknik programımızı gerçekleştirdik. Başta ustamıza ve tüm değerli personelimize, onların çok kıymetli ailelerine teşekkür ediyoruz. Bartın'a ve Ülkemize üreterek daha uzun yıllar hizmet etmemiz dileğiyle.” açıklamasında bulundular.

Etkinliğe katılan personel ve aileleri de yaşadıkları güzel günü çekilen hatıra fotoğrafları ile ölümsüzleştirip, “Bizler için doğduğumuz yerde doymak ve huzur içinde çalışmak çok önemli. Bunu sağlayan Cemre Saya Ayakkabı Fabrikası yetkililerine ve ustalarımıza teşekkür ediyoruz.” dediler.

 

Etiketler: cemre, cemre saya, ayakkabı, ayakkabı fabrikası, bartın, ulukaya, şelale, kutlama, ali karaduman, necati sandıkçı, bartın ayakkabı, ayakkabı fabrikası bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04084
0.041262020-05-25 07:29:41